Зимове водіння

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Керування автомобілем в зимову пору року вимагає від водіїв більше уваги, досвіду та навичок. Якщо Ви хочете впевнено керувати транспортним засобом в умовах поганої погоди – рекомендуємо пройти курси зимового водіння в автошколі Taurus school. Це мережа автошкіл, розташованих в різних районах Києва, де викладають досвідчені педагоги і кваліфіковані інструктори. Тут можна пройти курси для початківців і досвідчених водіїв по доступних цінах.

Курси зимового водіння в Taurus school

Ожеледь, засніжені дороги, складності в гальмуванні, замети автомобіля – з усіма цими проблемами стикається кожен автомобіліст з настанням зими. На курсах зимового водіння в Taurus school Ви навчитеся добре керувати машиною в поганих погодних умовах. Досвідчені інструктори розкажуть Вам про всі особливості їзди в зимову пору року, навчать прийомам стабілізації машини при втраті стійкості.

На уроках зимового водіння в автошколі “Таурус” Ви ​​навчитеся:

керувати автомобілем на слизькій дорозі;
гальмувати в екстремальних ситуаціях (освоїте імпульсна, комбіноване, гальмування двигуном);
утримувати баланс при знесенні, заметі, обертанні машини;
об’їжджати перешкоди на дорогах;
керувати транспортним засобом по снігу і багато іншого.
Програма зимового водіння в Taurus school

Практичні курси з водіння взимку в Taurus school проходять під керівництвом досвідчених інструкторів. Для уроків використовують іномарки на автоматі або механіці. Для комфорту студентів, в автошколі “Таурус” є кілька програм навчання для різного бюджету і навичок.

Для початківців водіїв, які хочуть отримати права, підійде пакет “Стандарт”. Сюди входять уроки теорії та практичні уроки з інструктором. Ви отримаєте хорошу базу знань, закріпіть їх на практиці, після чого зможете скласти іспит на права з першого разу.
Пакет “Преміум” включає в себе більш розширений курс, доповненням до якого стане доступ до закритих лекцій.
Пакет “VIP” підійде не тільки для початківців, а й для досвідчених водіїв. Він складається з індивідуальних уроків з інструктором. Ви зможете навчатися їзді на своєму автомобілі, або на машині автошколи.
Як записатися на уроки зимового водіння в Taurus school?

Практичні уроки по зимовому водінню в автошколі Taurus school проходять в денний і вечірній час. Ви зможете вибрати зручний графік занять в будні або вихідні дні. Філії Taurus school розташовані в різних районах Києва. Залиште свою заявку на сайті, після чого адміністратор зв’яжеться з Вами і підбере зручний графік занять і відповідний пакет навчання.