Жінка-інструктор

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Досить непростий і тривалий процес навчання мистецтву управління транспортним засобом може ускладнитися ще більше, якщо між інструктором і учнем немає взаєморозуміння. Далеко не всі жінки, які приходять в автошколу, згодні миритися з різкістю з боку інструкторів-чоловіків. Саме тому пошуковий запит «інструктор жінка з водіння Київ» зустрічається особливо часто. У чому перевага жінок-інструкторів з водіння?

Дівчина-інструктор з водіння: основні переваги

Чому багато дівчат, які навчаються водінню транспортного засобу, вважають за краще послуги інструктора-жінки з водіння? У таких фахівців дійсно безліч незаперечних переваг:

Жінці інструктору з водіння значно легше вдається впоратися з психологічними проблемами учениці, її страхами і невпевненістю на дорозі.
Двом жінкам завжди простіше знайти взаєморозуміння, обговорити делікатні питання – наприклад, оптимальне положення тіла або освоєння складних навичок.
У числі важливих переваг інструктора-жінки – особливості жіночого стилю водіння, більш акуратного і відповідального, без невиправданого ризику і молодецтва.
Представницям прекрасної статі властиво більш поблажливе ставлення до чужих помилок, вони терплячі, тактовні і доброзичливі.
Вибираємо жіночого інструктора

Вибір жінки-інструктора може здійснюватися по безлічі різних критеріїв. Як правило, враховується стаж роботи жінки в якості інструктора, а також ефективність, яку оцінюють за кількістю учнів, успішно отримали права.

Однак слід взяти до уваги, що заняття ні приносити бажаного результату, якщо учениця знаходиться в стані психологічного дискомфорту, відчуває страх, нервує з приводу. Подолати цю проблему дамі, що освоює навички керування транспортним засобом, буде значно простіше під керівництвом жінки-інструктора з водіння.

Одним з важливих переваг в цьому випадку стане взаєморозуміння з інструктором і невичерпний запас терпіння. Жінки, навчальні майбутніх водіїв, прекрасно пам’ятають свої труднощі, власну паніку і страх навіть в стандартних ситуаціях, образливі слова з боку водіїв-чоловіків в період навчання. А це значить, вони легко можуть уявити причину нервозності учениці і прогнозувати здійснюються нею помилки, легко знаходити оптимальний шлях до подолання будь-яких труднощів, надавати необхідну моральну підтримку, вселити впевненість і оптимізм.

Як відомо, для кожної людини існує свій, найбільш ефективний стиль навчання. Кого-то мотивує критика, а для кого-то навіть найменше підвищення тону неприйнятно, зате похвала дає необхідну впевненість і мотивує на успіхи. Саме в цьому випадку послуги жінки-інструктора з водіння будуть найбільш ефективні: завдяки такту і гнучкості, саме жінки легше адаптують свій стиль роботи до потреб учня.

Шукаєте досвідченого і професійного інструктора-жінку в Києві? Щоб зв’язатися з нами і отримати більше корисної інформації, скористайтеся інформацією на нашому сайті.