Водіння на автодромі

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Ефективні уроки водіння на майданчику автодрому викладають в автошколі Taurus school. Тут навчають за авторськими програмами, приділяють особливий підхід кожному студенту, весь матеріал подають у зрозумілій і цікавій формі. Записатися на уроки водіння автомобіля на майданчику автодрому можна у адміністратора. Залиште заявку на сайті Taurus school, з Вами зв’яжуться і компетентно дадуть відповідь на всі питання.

Уроки водіння на майданчику автодрому в Taurus school

Автошкола “Таурус” надає якісне навчання на права категорії «А» / «B». Уроки водіння автомобіля на майданчику автодрому в Києві проходить разом з досвідченим інструктором. Викладачі з великим водійським стажем навчать Вас базовим навичкам керування транспортним засобом, а також розкажуть про всі нюанси їзди на машині по дорогах столиці.

На майданчику автодрому Ви будете вчитися ключовим навичкам управління автомобілем:

заводити машину;
налаштовувати дзеркала і рушати з місця;
перемикати швидкість, гальмувати;
освоїте паралельну парковку;
навчитеся здавати задом, розвертатися в обмеженому просторі і багато іншого.
Індивідуальні та групові уроки водіння в Taurus school

В автошколі “Таурус” є групові та індивідуальні уроки. Ви зможете вибрати відповідний пакет навчання, з огляду на свій бюджет і навички.

Стандартна програма навчання складається з теорії та практики. Теоретичний матеріал вивчають в аудиторіях з кваліфікованими педагогами за авторськими програмами. Уроки водіння автомобіля спочатку проходять на майданчику автодрому, після чого – на дорогах столиці. Такий формат навчання підійде початківцям водіям, які хочуть отримати права.
Програма VIP – це індивідуальні курси водіння з приватним інструктором. Переваги цієї програми в тому, що інструктор буде приділяти Вам особливу увагу і розбирати ті теми, в яких у Вас виникають питання. Під час водіння на майданчику автодрому Ви будете навчатися базовим навичкам, а також відпрацьовувати на практиці більш складні маневри. Програма підійде не тільки початківцям, але й досвідченим водіям.
Чому варто навчатися в автошколі “Таурус”?
Всі викладачі Taurus school регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб ділиться зі студентами тільки актуальною інформацією.
Уроки водіння на майданчику автодрому проходять з досвідченими інструкторами, які пояснюють все спокійно, зрозуміло і в цікавій формі.
Автошкола має свій автопарк з 12 іномарок. Всі вони періодично проходять перевірку і відповідають стандартам.
У Taurus school є ранкові, денні, вечірні та вихідні групи.