Уроки водіння для жінок

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Дівчина, впевнено керуюча автомобілем в щільному транспортному потоці, сьогодні абсолютно така ж норма, як і водій чоловік. Чому уроки водіння для жінок повинні мати ряд особливостей? Де можна записатися на жіночі курси водіння в Києві?

Уроки водіння автомобіля для жінок: у чому особливість

Як тільки не називали відважних леді, що сидять на водійському місці. Однак наростаючий темп сучасного життя довів: навіть при присутності одного транспортного засобу в сім’ї, наявність у дружини (мами або дочки) водійського посвідчення значно полегшує життя, легко вирішуючи безліч побутових проблем. Більш того, багато експертів вважають, що представниці прекрасної статі водять автомобіль дуже уважно і акуратно, значно рідше порушують правила і не виявляють невиправданого ризику.

Залишається лише одна проблема – підібрати підходяще курси / уроки водіння, на яких леді швидко і міцно засвоїть необхідні навички, навчиться:

співвідносити ситуацію на дорозі і свої дії;
відчувати габарити автомобіля і тримати необхідну дистанцію з іншими транспортними засобами;
впевнено керувати автомобілем, їздити акуратно і безаварійно.

Цілком очевидно, що вимоги до жінки-водія нічим не відрізняються від звичайних, обмежених Правилами дорожнього руху. Саме тому наша автошкола пропонує уроки для жінок в Києві, курс навчання за стандартною програмою.

Наші уроки водіння в Києві для жінок і дівчат проходять з урахуванням особливостей жіночої психології, особливостей сприйняття і орієнтування в просторі. У чому тоді різниця?

Багато дівчат дещо гірше орієнтуються в просторі – для придбання тих самих навичок, їм доведеться витратити трохи більше часу. Наші курси водіння для жінок (Київ) передбачають таку можливість.
Представниці прекрасної статі часто демонструють вищу емоційність, тенденцію впадати в паніку в складній або незвичайної ситуації – інструктор, який проводить уроки водіння для жінок, повинен бути тактовним і терплячим.
Через вкоріненого в суспільстві переконання про неспроможність дам в ролі водія, багато панянки, невпевнені в собі, схильні нервувати з приводу. Навчання в нашій школі позбавить від страхів і допоможе знайти упевненість в собі і своїх діях.
Що ми пропонуємо на уроках для дівчат

Наша автошкола проводить курси водіння в Києві, на які можуть записатися не тільки початківці дами-водії, а й автоледі, які мають досвід керування транспортним засобом, щоб освіжити або вдосконалити свої навички. Наші інструктори, які працюють з жіночою аудиторією:

мають не тільки солідний водійський стаж, а й досвід роботи інструктором;
терплячі, ввічливі і тактовні, готові до емоційних реакцій учениць на уроках;
завжди налаштовані на успіх, допоможуть дівчині повірити в свої сили і здібності;
легко і дохідливо пояснять виконання навіть найскладніших прийомів – розворотів, їзди заднім ходом або паралельної парковки.

Наші курси водіння для жінок в Києві – це висока якість послуг в поєднанні з демократичними цінами. Щоб записатися в нашу школу водіння, скористайтеся інформацією на нашому сайті.