Уроки на механіці

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Автошкола Taurus school регулярно проводить набір на уроки водіння на механіці. Ви отримаєте якісне навчання у досвідчених педагогів та інструкторів, навчитеся керувати автомобілем з нуля, а також удосконалити свої навички. Після уроків водіння на механіці в Taurus school Ви будете впевнено почувати себе за кермом на дорогах столиці.

Уроки водіння на механіці в Taurus school: програма курсу

В автошколі Taurus school викладають уроки водіння на механіці для новачків і досвідчених водіїв.

Якщо Ви ще не знайомі з керуванням авто, хочете пройти навчання з нуля і успішно здати на права після курсів – рекомендуємо придбати пакет “Стандарт” або “Преміум” в Taurus school. Сюди входить теорія за авторськими програмами і водіння на механіці з досвідченим інструктором. Таким чином Ви зможете вивчити ПДД, ознайомиться зі структурою автомобіля, отримати базові знання про управління авто, після чого – закріпіть теорію на практиці. Свої перші уроки управління авто на механіці в Taurus school Ви проведете з досвідченими інструкторами, які дадуть відповідь на всі Ваші питання, підтримають і допоможуть відчувати впевненість з перших годин поїздки.
Для досвідчених або водіїв, які вже мають права, але хочуть удосконалити свої навички, підійдуть індивідуальні уроки водіння на механіці з інструктором. Ви згадайте базові навички, а також відпрацюєте на практиці більш складні техніки. Приватні уроки проходять під чуйним керівництвом досвідчених інструкторів на автомобілях з механічною коробкою передач. Інструктор з водіння МКПП розповість про всі нюанси керування автомобілем: як правильно паркуватися, повертати, перебудовуватися в інший ряд, здавати задом і багато іншого.
Переваги навчання в Taurus school

Чому варто вибрати уроки водіння на механіці в автошколі “Таурус”? Тут найдемократичніші ціни, тільки досвідчені інструктори, авторські програми навчання, кілька пакетів на будь-який бюджет. Філії автошколи розташовані в різних районах Києва, недалеко від метро. Для комфорту студентів є можливість навчатися в денний, вечірній час, в будні і вихідні.

Скільки коштують уроки водіння на механіці в Taurus school?

Автошкола “Таурус” є найкращою школою в Києві по співвідношенню ціна-якість. Фахівці надають високий рівень знань і підготовки, при цьому, вартість навчання тут цілком доступна. Для комфорту студентів, є три пакети: “Стандарт”, “Преміум” і “VIP”. Вони відрізняються вартістю і програмою. Адміністратор автошколи допоможе вибрати найбільш підходящий для Вас.

Оплата навчання в Taurus school може бути повною (зі знижкою) або частинами. При цьому, Ви отримуєте фіксовану вартість курсів.