Уроки на автоматі

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Якісні уроки водіння на автоматі викладають в Taurus school. За 7 років роботи Taurus school відкрила філії в різних районах столиці і стала однією з кращих в Києві. Уроки їзди на автоматі тут викладають досвідчені інструктори, а теорія проходять за авторськими програмами.

Як проходять уроки водіння на автоматі в Taurus school?

Сучасна автошкола Taurus school пропонує студентам якісну навчання за доступною ціною. Уроки водіння на автоматі для новачків проходять під керівництвом досвідченого інструктора. Ви зможете вибрати відповідну програму навчання:

Стандартний пакет. Базовий курс для початківців, який складається з теоретичних уроків в аудиторії і оптимальної кількості практичних уроків.
VIP. Індивідуальні уроки водіння на автоматі з інструктором. Такий курс підійде не тільки новачкам, але і водіям, які хочуть поліпшити свої навички або згадати правила після довгої перерви.

Для комфорту студентів, в автошколі “Таурус” є свій автопарк. Ви будете вчитися їздити на сучасних машинах іноземних марок. Базові навички управління авто Ви будете відпрацьовувати на спеціалізованих майданчиках. Тут Ви навчитеся правильно заводити авто, рушати з місця, гальмувати, повертати. Більш складні навички (маневрувати, паркуватися, здавати задом) ви будете відточувати на дорогах міста. Кваліфіковані інструктори Taurus school допоможуть Вам освоїти все знання і позбутися від невпевненості.

Водіння на акпп: набір в групи і ціни

У школі “Таурус” регулярно проходить набір в групи на навчання. Ви можете вибрати школу в зручному районі і записатися на денні або вечірні курси. Адміністратор допоможе підібрати зручний час і дати для занять, а також підкаже, який пакет навчання підійде Вам.

Ціна курсів залежить від програми. В автошколі “Таурус” є три пакети: “Стандарт”, “Преміум” і “VIP”. Ви зможете вибрати базовий курс, що складається з теорії та практики, або ж записатися тільки на уроки водіння на автоматі.

Переваги автошколи Taurus school
Досвідчені інструктора з водіння на автоматі і кваліфіковані педагоги, які часто проходять навчання і підвищують свій рівень знань.
Власний парк автомобілів, який складається з іномарок на автоматичної і механічної коробки передач.
Зручний графік курсів, філії Taurus school в різних районах Києва.
Демократичні ціни, фіксована вартість.