Автоінструктор на Позняках

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

У сучасному ритмі життя важко обійтися без машини. Щоб навчитися добре керувати автомобілем, необхідно вибрати підходящі курси та отримати права. Якщо Ви шукаєте хорошу автошколу поряд з метро Позняки – двері Taurus-School відчинені для Вас! За 7 років роботи школа отримала багато позитивних відгуків від студентів. Тут працюють професійні педагоги, які розробляють ефективні програми навчання та виявляють індивідуальний підхід до кожного студента.

Як відбуваються курси в автошколі Taurus-School (Позняки)?

Навчання складається з 2 блоків: теоретичного та практичного.

• Теоретична частина проходить в аудиторіях, оснащених сучасними меблями та необхідним обладнанням для занять. Ви вивчатимете: ПДР, структуру автомобіля та ази використання машини, регулювання дорожнього руху, навчитеся надавати першу медичну допомогу та багато іншого. Для кращого сприйняття та запам’ятовування вся інформація подається з прикладами.
  • Практична частина – це уроки водіння з інструктором на автомобілях з механічною та автоматичною коробкою передач. Базові навички Ви відпрацьовуватимете на спеціалізованих майданчиках і тільки після цього зможете виїхати на дороги міста.

Такий формат навчання дозволяє максимально ефективно засвоїти знання, і відразу закріпити їх на практиці. Курси в автошколі Taurus-School (Позняки) тривають 2-2,5 місяці. За цей час Ви отримаєте максимум корисної інформації та зможете легко отримати права.

Переваги автошколи Таурус (Позняки)

• У Taurus-School працює 15 кваліфікованих педагогів, які виявляють індивідуальний підхід до студентів.
  • Заняття проходять за сучасними програмами з прикладами та використанням інфографіки.
  • Фіксована вартість, можливість оплати частинами.
  • Навчання проходить без вихідних у денних та вечірніх групах. Ви зможете вибрати зручний графік занять та поєднувати його з роботою.
  • Комфортні класи, нові меблі, машини іноземних марок.
  • Приватні індивідуальні уроки водіння з інструктором, які підійдуть новачкам та водіям зі стажем.

Де знаходиться автошкола Taurus-School (Позняки)?

Автошкола Таурус є однією з найкращих у Києві. Важливою перевагою є її розташування. Школа знаходиться всього за 5 хвилин від станції метро Позняки, по вулиці Срібнокільська. Ви зможете легко дістатися сюди громадським транспортом або на власному авто.