Інструктор Печерськ

• 5 уроків
Профі
  • 10 уроків

• У цьому році компанія робила свої перші кроки. Тарас Лєтніков, засновник нашої автошколи, розпочав кар‘єру автоінструктора. Через декілька років команда почала розробляти унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів вже зараз складають іспит з першого разу. Основною ідеєю автошколи “Taurus”- подати нудний матеріал легко і доступно, навчити базовим навичкам водіння.  Підготовка майбутніх водіїв у всіх аспектах:  поведінка в екстренних ситуаціях, поетапне вирішення як типічних проблем на дорогах, так і нестандартних. Проходження всіх офіційних ПДР тестів та їх вдосконале розуміння.

• Досягнення, якому раділи всі! Ми наважились до відкриття першої філії автошколи на Позняках. На перших етапах було досить складно. Ми хотіли зробити нашу аудиторію максимально комфортною і просторою. Крок за кроком, у нас все вийшло! З кожним новим учнем в автошколі Taurus ми розвивались все більше і більше.

• Ось і настав час для офіційної реєстрації ТОВ «Taurus group” та отримання акредитації. Без цього, звісно, ніяк:) Маючи дійсну акредитацію, це дає змогу брати участь у курсах підготовки водіїв. Якщо відвідувати неакредитовану школу, на жаль,  свідоцтво про закінчення автошколи не отримаєш. Це не дозволить скласти іспит у відповідному реєстраційному відділенні.

• Здобування нагороди «Зірка якості» Що ж це таке? Зірка якості  – це незалежна та комплексна програма, яка визначає рейтинг українських компаній на основі їхніх фінансово-економічних показників за певний період часу для всіх компаній, незалежно від форми власності. Це вкотре підтверджує нашу якісність роботи та вагомий успіх, правильну стратегію і тактику.  Ми продовжуватимемо зростати з кожним роком і досягати нових вершин. Дякуємо ще раз за успішну нагороду!

• Тисячі випускників з автошколи “Taurus”
    • Страт онлайн навчання
    • Відкриття 12 нових філій
    •  Оновлення Автопарку
    • Велике поповнення команди “Taurus”
  • Цей рік- переломний рік в автошколі “Taurus”! Попри війну школа розширялася, відкрила нові філіали та набрала найбільшу та найкрутішу команду. В 2022 ми привели найбільшу кількість студентів за весь час роботи автошколи! Запустили новий напрямок навчання на категорію С та СЄ!

• Наша мета у новому році забезпечувати якомога більше щасливих студентів водійським посвідченням ! На старті нова платформа для онлайн навчання, наш новий сайт, власні тести пдр, звести ім‘я нашої автошколи на новий рівень , оновлення інформації для онлайн навчання та багато чого іншого! Слідкуй за нами у соцмережах, де ми розповідаємо всі новини нашої автошколи.  Ну що, поїдемо разом?

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Щоб навчитися добре їздити на машині, необхідно не просто отримати права, а знайти хорошу школу водіння з кваліфікованими викладачами. В автошколі Taurus-School на Печерську Ви отримаєте великий багаж теоретичних знань, навчитись керувати автомобілем і зможете почуватися впевнено за кермом.

Програма навчання в автошколі Taurus-School на Печерську

За 7 років своєї роботи автошкола “Таурус” (Печерськ, Шевченківський р-н) отримала безліч позитивних відгуків від студентів та стала однією з найкращих у Києві. Навчання відбувається за сучасною програмою, складеною кваліфікованими викладачами. Курс занять складається з теоретичного та практичного блоку.

• На теоретичних заняттях вивчають ПДР, структуру автомобіля, ази водіння, надання першої медичної допомоги за ДТП.
  • Практичні уроки відбуваються з інструктором з водіння на спеціально обладнаних майданчиках. На заняттях студенти відпрацьовують базові навички керування авто, вчаться правильно їздити, повертати, паркуватися, керувати машиною.

Всю теорію студенти відразу закріплюють практично. Такий формат навчання дозволяє швидко і ефективно навчитися керувати автомобілем і добре підготуватися до іспиту.

Уроки водіння з інструктором в автошколі на Печерську

Практичні заняття в автошколі Taurus-School (Печерськ) проходять через 3-4 тижні після початку навчання. Це оптимальний час, щоб дізнатися про ази водіння і спробувати їх на практиці. Ви потрапляєте до рук кваліфікованого інструктора, який навчить Вас керувати автомобілем. Спочатку навчання проходитимуть на спеціально облаштованому майданчику. Тут Ви навчитеся:

• правильно заводити транспорт, рушати з місця;
  • регулювати швидкість та гальмувати;
  • правильно паркуватися, давати задній хід та розвертатися;
  • робити плавні розвороти під різними кутами, маневрувати по дорозі.

Після того, як Ви опануєте базові знання, уроки з інструктором будуть проходити вже в місті. Після їзди на реальних дорогах Ви позбавитеся почуття страху, відчуєте впевненість у собі, зможете не губитися в будь-яких ситуаціях на дорозі і спокійно керуватимете автомобілем.

Переваги автошколи Taurus-School на Печерську

• Професійні викладачі, котрі постійно підвищують свою кваліфікацію.
  • можливість отримати приватні уроки водіння в центрі Києва;
  • Ефективна програма навчання розроблена вчителями Taurus-School.
  • Сучасні класи для теоретичних занять та комфортні іномарки для їзди.
  • Гнучкий графік занять, можливість вибрати зручні дати та час.
  • Автошкола Taurus-School є не лише на Печерську, а й в інших районах Києва. Усі вони мають зручне розташування (біля метро).