Автоінструктор на Лівому березі

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Шукаєте гарну автошколу на лівому березі? Для Вас важлива якість навчання та професіоналізм викладачів? Тоді Вам потрібно записатися в автошколу Taurus-School на лівому березі (Лівобережній, Лісовій, Дарниці, ДВРЗ). Теоретичні та практичні заняття проходять за ефективною програмою, розробленою викладачами школи. Після навчання в Taurus-School Ви зможете скласти іспит з першого разу, навчитеся добре їздити на авто, позбавитеся страху перед водінням.

Як проходить навчання у школі Таурус (Лівий берег)

Taurus-School на Лівобережній та Лісовій працює без вихідних та набирає студентів у денні та вечірні групи. Навчання складається з теоретичних занять та уроків водіння з інструктором.

• Теорію викладають кваліфіковані вчителі, які постійно підвищують свій рівень знань та надають студентам максимум корисної інформації. Весь матеріал подають із прикладами, використовують інфографіку для кращого сприйняття та запам’ятовування.
  • Уроки водіння викладають інструктори з великим досвідом роботи. Відпрацьовувати ази водіння Ви будете на спеціально облаштованому майданчику. Тут Ви навчитеся: заводити машину, налаштовувати дзеркала, рушати з місця, повертати, здавати заднім ходом та інше. Далі уроки водіння проходитимуть на дорогах міста.

Ціна навчання в Taurus-School

Автошкола Taurus-School є найвигіднішою з погляду ціни-якості на лівому березі. За доступну вартість Ви отримуєте якісне навчання за авторськими програмами в сучасних класах, а також уроки водіння на іномарках з автоматичною та механічною коробкою передач.

Для комфорту студентів є три пакети:

• Стандарт. Теоретичні заняття у групах та уроки водіння з інструктором.
  • Преміум. Крім стандартного навчання, студенти також отримують доступ до закритих лекцій та відеороликів з корисною інформацією.
  • VIP. Пакет включає індивідуальні уроки водіння з інструктором.

Адміністратор автошколи Taurus-School (лівий берег) допоможе вибрати відповідний пакет під Ваш бюджет та врахує Ваші побажання.

Автошкола Таурас на лівому березі

Якщо Ви шукаєте автошколу на лівому березі, недалеко від метро, – Вам чудово підійде Taurus-School. Вона розташована на вулиці Андрія Малишка, 5, неподалік станції метро Дарниця. Вам буде зручно добиратися сюди громадським транспортом або авто.