Автоінструктор на Академмістечку

• 5 уроків
Профі
  • 10 уроків

• У цьому році компанія робила свої перші кроки. Тарас Лєтніков, засновник нашої автошколи, розпочав кар‘єру автоінструктора. Через декілька років команда почала розробляти унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів вже зараз складають іспит з першого разу. Основною ідеєю автошколи “Taurus”- подати нудний матеріал легко і доступно, навчити базовим навичкам водіння.  Підготовка майбутніх водіїв у всіх аспектах:  поведінка в екстренних ситуаціях, поетапне вирішення як типічних проблем на дорогах, так і нестандартних. Проходження всіх офіційних ПДР тестів та їх вдосконале розуміння.

• Досягнення, якому раділи всі! Ми наважились до відкриття першої філії автошколи на Позняках. На перших етапах було досить складно. Ми хотіли зробити нашу аудиторію максимально комфортною і просторою. Крок за кроком, у нас все вийшло! З кожним новим учнем в автошколі Taurus ми розвивались все більше і більше.

• Ось і настав час для офіційної реєстрації ТОВ «Taurus group” та отримання акредитації. Без цього, звісно, ніяк:) Маючи дійсну акредитацію, це дає змогу брати участь у курсах підготовки водіїв. Якщо відвідувати неакредитовану школу, на жаль,  свідоцтво про закінчення автошколи не отримаєш. Це не дозволить скласти іспит у відповідному реєстраційному відділенні.

• Здобування нагороди «Зірка якості» Що ж це таке? Зірка якості  – це незалежна та комплексна програма, яка визначає рейтинг українських компаній на основі їхніх фінансово-економічних показників за певний період часу для всіх компаній, незалежно від форми власності. Це вкотре підтверджує нашу якісність роботи та вагомий успіх, правильну стратегію і тактику.  Ми продовжуватимемо зростати з кожним роком і досягати нових вершин. Дякуємо ще раз за успішну нагороду!

• Тисячі випускників з автошколи “Taurus”
    • Страт онлайн навчання
    • Відкриття 12 нових філій
    •  Оновлення Автопарку
    • Велике поповнення команди “Taurus”
  • Цей рік- переломний рік в автошколі “Taurus”! Попри війну школа розширялася, відкрила нові філіали та набрала найбільшу та найкрутішу команду. В 2022 ми привели найбільшу кількість студентів за весь час роботи автошколи! Запустили новий напрямок навчання на категорію С та СЄ!

• Наша мета у новому році забезпечувати якомога більше щасливих студентів водійським посвідченням ! На старті нова платформа для онлайн навчання, наш новий сайт, власні тести пдр, звести ім‘я нашої автошколи на новий рівень , оновлення інформації для онлайн навчання та багато чого іншого! Слідкуй за нами у соцмережах, де ми розповідаємо всі новини нашої автошколи.  Ну що, поїдемо разом?

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Автошкола Taurus-School (Академмістечко) надає якісне навчання за ефективними сучасними програмами. Якщо Ви хочете здати на права з першого разу, навчитися добре керувати автомобілем, пройти індивідуальні заняття водіння з досвідченим інструктором – тоді Вам потрібно записатися на заняття в Taurus-School (Академмістечко). Адміністратор підбере для Вас відповідну програму, враховуючи всі побажання, рівень знань та бюджет.

Автошкола Таурус (Академмістечко): переваги та особливості

• Викладачі автошколи Taurus-School постійно підвищують свою кваліфікацію. Це дозволяє їм дотримуватися сучасних тенденцій та надавати студентам високий рівень знань.
  • Уроки водіння відбуваються на іномарках у супроводі досвідчених інструкторів. Базові навички відпрацьовуються на спеціально облаштованому майданчику.
  • Теоретичні заняття відбуваються у сучасних класах, обладнаних мультимедійними дошками. Інтерактивні уроки сприяють кращій концентрації уваги та швидкому запам’ятовування інформації.
  • Автошкола Таурус (Академмістечко) має гнучкий графік роботи без вихідних. Ви зможете вибрати зручний час для відвідування.
  • На навчання діє доступна ціна та фіксована оплата. Ви можете внести повну суму відразу і отримати знижку, або розділити її на кілька платежів.
  • Автопарк школи складається з сучасних машин з механічною та автоматичною коробкою передач. Ви можете вибрати зручніший варіант для занять з інструктором.
  • Для Вашого комфорту є три програми навчання: “Стандарт”, “Преміум”, “VIP”. Можна вибрати підходящий курс під Ваш бюджет та рівень знань.

Індивідуальні уроки водіння з інструктором

В автошколі Taurus-School на Академмістечку викладають індивідуальні заняття з водіння. Це чудова можливість навчитися їздити новачкам. В індивідуальній формі Ви зможете обговорити всі питання, що цікавлять, і закріпити на практиці свої знання. Вчителі допоможуть Вам навчитися базовим навичкам керування авто, а також складнішим маневрам на дорогах.

Ви навчитеся:

• сідати і заводити авто, налаштовувати дзеркала перед поїздкою;
  • правильно рушати, повертати, маневрувати на дорогах, гальмувати;
  • паркуватися, здавати заднім ходом;
  • правильно керувати автомобілем у непередбачених ситуаціях на дорогах.

Уроки з інструктором підійдуть водіям, які вже мають права, але хочуть підтягнути свої навички. Запишіться на курси в автошколу Taurus-School (Академмістечко) та почувайтеся впевнено на дорогах!