Автоінструктор на Академмістечку

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Автошкола Taurus-School (Академмістечко) надає якісне навчання за ефективними сучасними програмами. Якщо Ви хочете здати на права з першого разу, навчитися добре керувати автомобілем, пройти індивідуальні заняття водіння з досвідченим інструктором – тоді Вам потрібно записатися на заняття в Taurus-School (Академмістечко). Адміністратор підбере для Вас відповідну програму, враховуючи всі побажання, рівень знань та бюджет.

Автошкола Таурус (Академмістечко): переваги та особливості

• Викладачі автошколи Taurus-School постійно підвищують свою кваліфікацію. Це дозволяє їм дотримуватися сучасних тенденцій та надавати студентам високий рівень знань.
  • Уроки водіння відбуваються на іномарках у супроводі досвідчених інструкторів. Базові навички відпрацьовуються на спеціально облаштованому майданчику.
  • Теоретичні заняття відбуваються у сучасних класах, обладнаних мультимедійними дошками. Інтерактивні уроки сприяють кращій концентрації уваги та швидкому запам’ятовування інформації.
  • Автошкола Таурус (Академмістечко) має гнучкий графік роботи без вихідних. Ви зможете вибрати зручний час для відвідування.
  • На навчання діє доступна ціна та фіксована оплата. Ви можете внести повну суму відразу і отримати знижку, або розділити її на кілька платежів.
  • Автопарк школи складається з сучасних машин з механічною та автоматичною коробкою передач. Ви можете вибрати зручніший варіант для занять з інструктором.
  • Для Вашого комфорту є три програми навчання: “Стандарт”, “Преміум”, “VIP”. Можна вибрати підходящий курс під Ваш бюджет та рівень знань.

Індивідуальні уроки водіння з інструктором

В автошколі Taurus-School на Академмістечку викладають індивідуальні заняття з водіння. Це чудова можливість навчитися їздити новачкам. В індивідуальній формі Ви зможете обговорити всі питання, що цікавлять, і закріпити на практиці свої знання. Вчителі допоможуть Вам навчитися базовим навичкам керування авто, а також складнішим маневрам на дорогах.

Ви навчитеся:

• сідати і заводити авто, налаштовувати дзеркала перед поїздкою;
  • правильно рушати, повертати, маневрувати на дорогах, гальмувати;
  • паркуватися, здавати заднім ходом;
  • правильно керувати автомобілем у непередбачених ситуаціях на дорогах.

Уроки з інструктором підійдуть водіям, які вже мають права, але хочуть підтягнути свої навички. Запишіться на курси в автошколу Taurus-School (Академмістечко) та почувайтеся впевнено на дорогах!