Уроки водіння з автоінструктором

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Хочете навчитися добре керувати автомобілем і успішно здати на права з першого разу? Тоді запишіться на уроки водіння з інструктором у Taurus-School. В одній із найкращих автошкіл у Києві заняття проходять за ефективними програмами навчання, а педагоги виявляють індивідуальний підхід до студентів. Після занять з інструктором ви позбавитеся страху перед водінням і впевнено почуватиметеся за кермом на дорогах столиці.

Як проходять уроки водіння з інструктором у Taurus-School (Київ)

Курси водіння в Taurus-School (Київ) складаються з теоретичної та практичної частини. Вивчення теорії проходить у сучасних класах з новими меблями та обладнанням. Викладачі автошколи щорічно проходять підвищення кваліфікації, самостійно розробляють програми навчання, подають матеріал у цікавій формі з прикладами.

Практичні уроки проходять із досвідченими інструкторами на автомобілях іноземних марок. Базові навички Ви відпрацьовуватимете на спеціалізованому майданчику, а складніші – на дорогах міста.

На практичних уроках Ви навчитеся:

• заводити авто, налаштовувати дзеркала;
  • рушати з місця, повертати;
  • набирати та скидати швидкість;
  • здавати задом, правильно паркуватись;
  • маневрувати на дорогах та багато іншого.

Переваги автошколи Taurus у Києві

Незважаючи на велику різноманітність автошкіл, важко знайти підходящий варіант з якісним навчанням і доступною ціною. Однією з найкращих за відгуками студентів є Taurus-School. Основними перевагами автошколи Taurus-School є:

• професійні педагоги та досвідчені інструктори;
  • зручний графік занять, можливість записатися до ранкової, денної, вечірньої групи, а також відвідувати курси на вихідних;
  • Taurus-School – це мережа автошкіл, розташованих у різних районах Києва, неподалік метро;
  • власний автопарк складається з 12 іномарок на автоматичній та механічній коробці передач;
  • фіксована ціна навчання, можливість оплати частинами, знижка за повної оплати;
  • 3 програми навчання під Ваш бюджет.

Приватні уроки з інструктором у Києві

В автошколі “Таурус” викладають приватні уроки водіння. Заняття проходять із досвідченим педагогом на сучасних автомобілях. Послуги інструктора з водіння потрібні не лише початківцям, а й водіям з правами, які не сідали за кермо довгий час і хочуть підтягти свої знання. На уроках Ви розберете основні правила дорожнього руху, згадаєте ази водіння та зможете закріпити свої знання спочатку на практиці.