Автоінструктор на Святошин

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Шукаєте ефективні та доступні за ціною курси водіння у Києві? Однією з найкращих автошкіл у Святошинському районі столиці є Taurus-School. Тут Ви отримаєте якісне навчання теорії та практики водіння у великому місті. Курси проходять за сучасними вдосконаленими програмами з кваліфікованими інструкторами та викладачами.

Ціна навчання в Taurus-School (Святошинський район)

В автошколі Taurus-School (Святошинський район) є кілька тарифів навчання, які відрізняються за вартістю та програмою.

• Стандарт. Базовий пакет, на якому Ви отримуєте повний курс теорії в аудиторії, вивчення правил дорожнього руху, медицини, 10 уроків водіння з інструктором.
  • Преміум. Більш розширений пакет послуг, куди входять: вивчення теорії, ПДР та медицини в аудиторії, 20 уроків з інструктором, надання автомобіля для складання іспитів у МРЕВ, відкритий доступ до додаткових файлів та індивідуальна перевірка домашніх завдань, сертифікат наприкінці навчання.
  • VIP. Найбільш ефективна програма, яка складається з: теоретичної частини (уроки в аудиторії, вивчення ПДР, питань медицини), 20 занять з інструктором, подачі авто на іспит у МРЕВ, доступу до додаткових посилань та файлів, перевірки домашнього завдання, сертифіката по закінченню курсу, індивідуальних уроків із учителем.

Ви зможете вибрати відповідний пакет в автошколі Taurus (Святошинський район), враховуючи свій рівень знань, рівень підготовки до складання іспитів та бюджет.

Чому варто обрати автошколу Taurus (Святошинський район)?

Серед безлічі автошкіл у Святошинському районі Києва, Taurus-School відрізняється сучасним підходом, ефективними програмами та доступною ціною. Основними перевагами автошколи Таурус є:

• кваліфіковані викладачі, які часто підвищують свій рівень знань та самостійно складають ефективні програми занять;
  • індивідуальний підхід до студентів;
  • досвідчені інструктори, які допоможуть Вам почуватися впевнено за кермом, добре керувати автомобілем та не губитися у складних ситуаціях на дорогах;
  • можливість вибрати відповідну програму навчання на будь-який бюджет;
  • гнучкий графік занять (можна вибрати ранкову, денну або вечірню групу та поєднувати навчання з роботою);
  • сучасні аудиторії з мультимедійними дошками для теоретичного матеріалу, спеціальні водні майданчики, машини іноземних марок.