Готуєтеся до іспиту в автошколі Таурус, давно мрієте отримати права, щоб впевнено і з задоволенням управляти автомобілем? Для того, щоб відпрацювати найбільш складні прийоми водіння, мало відвідувати теоретичні заняття і виїжджати з інструктором на міські вулиці – найімовірніше, ви вже почали підшукувати зручний, належним чином обладнаний автодром в Києві, де можна спокійно і без перешкод відшліфувати свої водійські навички. Як вибрати кращий автодром в Києві – поговоримо в цій статті.

Навіщо потрібні заняття на автодромі
Перш за все, варто розібратися, що саме потрібно починаючому автомобілісту, а точніше – студенту автошколи (наприклад, автошколи Таурус, однією з найпопулярніших в Києві). Дійсно, чи не краще все необхідні елементи їзди і парковки вивчати безпосередньо на дорогах з незначною завантаженістю, в умовах «наближених до бойових»?

Спеціальна площадка необхідна, перш за все, для відпрацювання навику по обмеженим проїздів і подолання перешкод, вміння плавно рушати з місця, здійснювати різні розвороти і використовувати їзду заднім ходом. Якщо доводити до автоматизму ці навички в умовах міської вулиці, інструктор змушений буде концентрувати основну увагу, головним чином, на забезпеченні безпеки для інших учасників руху – а значить, в процесі заняття ваші шанси детально з’ясувати причини ваших помилок і недоліків в процесі навчальної їзди відносно невеликі .

Відзначимо, що, переходячи до практичних занять, важливо вибрати дійсно хороший, належним чином обладнаний, автодром в Києві. В цьому випадку у вас будуть всі можливості для спокійної, зосередженої і безпечного відпрацьовування всіх нюансів – проїзду обмеженого простору, гірок, переїздів, «вісімок» і інших важливих елементів водіння.

Саме тому вибираючи спеціалізований майданчик в Києві, має сенс врахувати всі нюанси – не тільки близькість автодрому до вашого будинку, але і наявність всіх необхідних елементів, необхідних для виконання навчальних вправ.

Типи автодромів Києва
Перш за все, важливо визначитися з предметом пошуку. Проблема в тому, що, ввівши в пошуковий рядок «автодром в Києві», ви знайдете безліч різних об’єктів, які призначені кілька для інших цілей. Це можуть бути:

Гоночні – спеціально обладнані майданчики, обладнані для проведення швидкісних заїздів. Вони характеризуються наявністю безлічі спеціальних пристосувань, що дозволяють проводити змагання серед любителів автоперегонів. На жаль, тут може не бути найпростіших і потрібних об’єктів для початківця водія.
Майданчики, що фактично є автокінотеатр – цей атрибут американської культури тепер є і в нашій столиці, тут можна дивитися кіно прямо з салону автомобіля. Це неймовірно мило і романтично, але, на жаль, знову не те, що потрібно.
Автодроми, які стосуються конкретних організаціям і сервісним центрам – можуть мати обмежений доступ, так що ви витратите чимало часу, вигадуючи найбільш зручні моменти для занять.
Ретельно вивчивши автодроми Києва, ми раді поділитися з вами корисною інформацією про кращих майданчиках, де ви зможете з максимальною ефективністю доводити до досконалості ваші водійські навички.

Кращі автодроми Києва
Пропонуємо вашій увазі кілька найбільш гідних об’єктів, які варто розглядати в якості зручною навчальної площадки.

Автодром Сервісного центру №2 в Дарницькому районі, вул. Павла Усенка, 8

Безумовно, одна з кращих майданчиків для успішного придбання водійських навичок і підготовки до іспиту з водіння. Досить простора територія забезпечена необхідною розміткою, знаками, гіркою, а також іншими елементами, необхідними для ефективних занять. До «мінусів» даного автодрому можна віднести не тільки необхідність оплачувати сеанс занять, а й досить жорстке обмеження за часом – оскільки тривалість одного заїзду складає всього 30 хвилин.

Автодром Сервісного центру МВС на Перемоги, 20

Цей сучасний закритий автодром належить відносно недавно відкрився, найбільшому в країні сервісного центру МВС. При проектуванні, були враховані всі необхідні тренувальні елементи, що забезпечують максимум комфорту і ефективності при відпрацюванні водійської майстерності. Є необхідні види розмітки і дорожніх знаків. Тут також можна скласти іспити з водіння. Поруч ви знайдете простору, зручну парковку.

Автодром на вулиці Туполєва, 19 (Святошинський район)

Це один з найбільш відомих автодромів в Києві, на якому встигли освоїти ази водійської майстерності та успішно скласти іспити тисячі киян. І тут вам також доведеться заплатити за в’їзд. Проте, територія містить всі необхідні види розмітки, знаки і гірку, так що у вас буде відмінна можливість як слід попрактикуватися, особливо, якщо плануєте саме тут здавати іспити.

Зрозуміло, сьогодні кожен має можливість практикуватися у водінні, вибираючи найбільш зручні для себе місця. Чому ми запропонували звернути увагу на ці автодроми Києва? Все дуже просто: саме тут ви можете здати зовнішній іспит з водіння. Не будемо забувати, що багато разів пройдений на заняттях маршрут, дозволить знизити стрес і хвилювання, а значить, в значній мірі підвищує ваші шанси скласти іспит з першого разу.