Cпортивне водіння

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Якщо Ви хочете навчитися керувати автомобілем в екстремальних ситуаціях, освоїти техніки водіння в нестандартних умовах, тоді рекомендуємо записатися на курси спортивного водіння в автошколу Taurus school. За 7 років успішної роботи школа “Таурус” має філії в різних районах столиці. Головна перевага автошколи – відмінне співвідношення ціни-якості, кваліфіковані викладачі і гнучкий графік занять.

Уроки спортивного водіння в Taurus school

Курси спортивного водіння підійдуть досвідченим водіям, які хочуть удосконалити свої навички та навчитися керувати машиною в нестандартних ситуаціях на дорозі. В автошколі “Таурус” уроки викладають досвідчені інструктори з високим рівнем кваліфікації. Заняття проходять на спеціалізованій майданчику автодрому.

Під час навчання Ви навчитеся:

швидкісного і комбінованого рулювання;
підтримувати стійкість і не втрачати керування авто в складних дорожніх ситуаціях;
координації руху при швидкісній їзді;
маневрування автомобілем в нестандартних ситуаціях;
технікам об’їзду перешкод;
відчувати габарити автомобіля і багато іншого.

Курс спортивного водіння проходить на автомобілі учня, або на машині автошколи. У Taurus school є власний автопарк, який складається з 12 іномарок на автоматі і механіці.

Переваги навчання в Taurus school

В автошколі “Таурус” створені найкращі умови для уроків спортивного водіння автомобіля.

Викладають досвідчені інструктори та вчителі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
Матеріал подають в цікавій формі, з прикладами, відповідають на питання студентів, зупиняють увагу на проблемних моментах.
Для якісних уроків в автошколі обладнаний сучасний автодром з усім необхідним для спортивного водіння.
Вартість курсів фіксована. Є можливість повної оплати зі знижкою, або ж внесення декількох платежів.
Філії автошколи Taurus school є в різних районах Києва поруч зі станціями метро.
Регулярно проходять набори на навчання в денний, вечірній час. Уроки проходять в будні і вихідні дні.

Щоб записатися на курси в Києві залиште свою заявку на сайті Taurus school. Адміністратор зв’яжеться з Вами для уточнення подальших деталей.