Зимове водіння

Профі
  • 10 уроків
Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Управління автомобілем у зимову пору року вимагає від водіїв більше уваги, досвіду та навичок. Якщо Ви хочете впевнено керувати транспортним засобом в умовах поганої погоди, рекомендуємо пройти курси зимового водіння в автошколі Taurus school. Це мережа автошкіл, розташованих у різних районах Києва, де викладають досвідчені педагоги та кваліфіковані інструктори. Тут можна пройти курси для початківців та досвідчених водіїв за доступними цінами.

Курси зимового водіння в Taurus school

Гололед, засніжені дороги, складнощі в гальмуванні, замети автомобіля – з усіма цими проблемами стикається кожен автомобіліст із настанням зими. На курсах зимового водіння в Taurus school Ви навчитеся добре керувати машиною в поганих погодних умовах. Біліст з настанням зими. Досвідчені інструктори розкажуть Вам про всі особливості їзди взимку, навчать прийомів стабілізації машини при втраті стійкості.

На уроках зимового водіння в автошколі “Таурус” Ви ​​навчитеся:

• керувати автомобілем на слизькій дорозі;
  • гальмувати в екстремальних ситуаціях (засвоїть імпульсне, комбіноване, гальмування двигуном);
  • утримувати баланс під час знесення, занесення, обертання машини;
  • об’їжджати перешкоди на дорогах;
  • керувати транспортним засобом по снігу та багато іншого.

Програма зимового водіння в Taurus school

Практичні курси з водіння взимку в Taurus school проходять під керівництвом досвідчених інструкторів. Для уроків використовують іномарки на автоматі чи механіці. Для комфорту студентів, в автошколі “Таурус” є кілька програм навчання для різного бюджету та навичок.

• Для водіїв-початківців, які хочуть отримати права, підійде пакет “Стандарт”. Сюди входять уроки теорії та практичні уроки з інструктором. Ви отримаєте хорошу базу знань, закріпите їх на практиці, після чого зможете скласти іспит на права з першого разу.
  • Пакет “Преміум” включає більш розширений курс, доповненням до якого стане доступ до закритих лекцій.
  • Пакет “VIP” підійде не тільки для початківців, але і для досвідчених водіїв. Він складається із індивідуальних уроків з інструктором. Ви зможете навчатися їзді на своєму автомобілі, або на автошколі.

Як записатися на уроки зимового водіння у Taurus school?

Практичні уроки з зимового водіння в автошколі Taurus school проходять у денний та вечірній час. Ви зможете вибрати зручний графік занять у будні чи вихідні дні. Філії Taurus school розташовані у різних районах Києва. Залишіть свою заявку на сайті, після чого адміністратор зв’яжеться з Вами та підбере зручний графік занять та відповідний пакет навчання.