Водіння на автодромі

Профі
  • 10 уроків
Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• У цьому році компанія робила свої перші кроки. Тарас Лєтніков, засновник нашої автошколи, розпочав кар‘єру автоінструктора. Через декілька років команда почала розробляти унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів вже зараз складають іспит з першого разу. Основною ідеєю автошколи “Taurus”- подати нудний матеріал легко і доступно, навчити базовим навичкам водіння.  Підготовка майбутніх водіїв у всіх аспектах:  поведінка в екстренних ситуаціях, поетапне вирішення як типічних проблем на дорогах, так і нестандартних. Проходження всіх офіційних ПДР тестів та їх вдосконале розуміння.

• Досягнення, якому раділи всі! Ми наважились до відкриття першої філії автошколи на Позняках. На перших етапах було досить складно. Ми хотіли зробити нашу аудиторію максимально комфортною і просторою. Крок за кроком, у нас все вийшло! З кожним новим учнем в автошколі Taurus ми розвивались все більше і більше.

• Ось і настав час для офіційної реєстрації ТОВ «Taurus group” та отримання акредитації. Без цього, звісно, ніяк:) Маючи дійсну акредитацію, це дає змогу брати участь у курсах підготовки водіїв. Якщо відвідувати неакредитовану школу, на жаль,  свідоцтво про закінчення автошколи не отримаєш. Це не дозволить скласти іспит у відповідному реєстраційному відділенні.

• Здобування нагороди «Зірка якості» Що ж це таке? Зірка якості  – це незалежна та комплексна програма, яка визначає рейтинг українських компаній на основі їхніх фінансово-економічних показників за певний період часу для всіх компаній, незалежно від форми власності. Це вкотре підтверджує нашу якісність роботи та вагомий успіх, правильну стратегію і тактику.  Ми продовжуватимемо зростати з кожним роком і досягати нових вершин. Дякуємо ще раз за успішну нагороду!

• Тисячі випускників з автошколи “Taurus”
    • Страт онлайн навчання
    • Відкриття 12 нових філій
    •  Оновлення Автопарку
    • Велике поповнення команди “Taurus”
  • Цей рік- переломний рік в автошколі “Taurus”! Попри війну школа розширялася, відкрила нові філіали та набрала найбільшу та найкрутішу команду. В 2022 ми привели найбільшу кількість студентів за весь час роботи автошколи! Запустили новий напрямок навчання на категорію С та СЄ!

• Наша мета у новому році забезпечувати якомога більше щасливих студентів водійським посвідченням ! На старті нова платформа для онлайн навчання, наш новий сайт, власні тести пдр, звести ім‘я нашої автошколи на новий рівень , оновлення інформації для онлайн навчання та багато чого іншого! Слідкуй за нами у соцмережах, де ми розповідаємо всі новини нашої автошколи.  Ну що, поїдемо разом?

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Ефективні уроки водіння на майданчику автодрому викладають у автошколі Taurus school. Тут навчають за авторськими програмами, приділяють особливий підхід кожному студенту, весь матеріал подають у зрозумілій та цікавій формі. Записатися на уроки керування автомобілем на майданчику автодрому можна у адміністратора. Залишіть заявку на сайті Taurus school, з Вами зв’яжуться та компетентно дадуть відповіді на всі запитання.

Уроки водіння на майданчику автодрому у Taurus school

Автошкола “Таурус” надає якісне навчання на права категорії “А”/”B”. Уроки водіння автомобіля на майданчику автодрому у Києві проходять разом із досвідченим інструктором. Викладачі з великим водійським стажем навчать Вас базовим навичкам керування транспортним засобом, а також розкажуть про всі нюанси їзди на машині дорогами столиці.

На майданчику автодрому Ви вчитиметеся ключовим навичкам керування автомобілем:

• заводити машину;
  • налаштовувати дзеркала та рушати з місця;
  • перемикати швидкість, гальмувати;
  • освоїте паралельне паркування;
  • навчитеся здавати задом, розвертатися в обмеженому просторі та багато іншого.

Індивідуальні та групові уроки водіння в Taurus school

В автошколі “Таурус” є групові та індивідуальні уроки. Ви зможете вибрати відповідний пакет навчання, враховуючи свій бюджет та навички.

• Стандартна програма навчання складається з теорії та практики. Теоретичний матеріал вивчають в аудиторіях із кваліфікованими педагогами за авторськими програмами. Уроки водіння автомобіля спочатку відбуваються на майданчику автодрому, після чого – на дорогах столиці. Такий формат навчання підійде водіям-початківцям, які хочуть отримати права.
  • Програма VIP – це індивідуальні курси водіння з приватним інструктором. Переваги цієї програми в тому, що інструктор приділятиме Вам особливу увагу та розбиратиме теми, в яких у Вас виникають питання. Під час водіння на майданчику автодрому Ви навчатиметеся базовим навичкам, а також відпрацьовуватимете на практиці складніші маневри. Програма підійде не лише початківцям, а й досвідченим водіям.

Чому варто навчатися в автошколі “Таурус”?

• Усі викладачі Taurus school регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб ділитися зі студентами лише актуальною інформацією.
  • Уроки водіння на майданчику автодрому проходять із досвідченими інструкторами, які пояснюють все спокійно, зрозуміло та в цікавій формі.
  • Автошкола має свій автопарк із 12 іномарок. Усі вони періодично проходять перевірку та відповідають стандартам.
  • У Taurus school є ранкові, денні, вечірні та вихідні групи.