Уроки на механіці

Профі
  • 10 уроків
Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Автошкола Taurus school регулярно проводить набір на уроки водіння на механіці. Ви отримаєте якісне навчання у досвідчених педагогів та інструкторів, навчитеся керувати автомобілем з нуля, а також удосконалити свої навички. Після уроків водіння на механіці в Taurus school Ви впевнено почуватиметеся за кермом на дорогах столиці.

Уроки водіння на механіці в Taurus school: програма курсу

В автошколі Taurus school викладають уроки водіння на механіці для новачків та досвідчених водіїв.

• Якщо Ви ще не знайомі з керуванням авто, хочете пройти навчання з нуля та успішно здати на права після курсів – рекомендуємо придбати пакет “Стандарт” або “Преміум” у Taurus school. Сюди входить теорія з авторських програм та водіння на механіці з досвідченим інструктором. Таким чином Ви зможете вивчити ПДР, ознайомитися зі структурою автомобіля, отримати базові знання про керування авто, після чого закріпіть теорію на практиці. Свої перші уроки керування авто на механіці в Taurus school Ви проведете з досвідченими інструкторами, які дадуть відповіді на всі Ваші питання, підтримають і допоможуть відчувати впевненість з перших годин поїздки.
  • Для досвідчених або водіїв-початківців, які вже мають права, але хочуть удосконалити свої навички, підійдуть індивідуальні уроки водіння на механіці з інструктором. Ви згадаєте базові навички, а також відпрацюєте на практиці складніші техніки. Приватні уроки проходять під чуйним керівництвом досвідчених інструкторів на автомобілях з механічною коробкою передач.е на практиці складніші техніки. Інструктор з водіння МКПП розповість про всі нюанси керування автомобілем: як правильно паркуватися, повертати, перебудовуватися в інший ряд, здавати задом та багато іншого.

Переваги навчання у Taurus school

Чому варто вибрати уроки водіння на механіці в автошколі Таурус? Тут найдемократичніші ціни, лише досвідчені інструктори, авторські програми навчання, кілька пакетів на будь-який бюджет. Філії автошколи розташовані у різних районах Києва, неподалік метро. Для комфорту студентів є можливість навчатися в денний, вечірній час, у будні та вихідні.

Скільки коштують уроки водіння на механіці в Taurus school?

Автошкола “Таурус” є найкращою школою у Києві за співвідношенням ціна-якість. Фахівці надають високий рівень знань та підготовки, при цьому вартість навчання тут цілком доступна. Для комфорту студентів, є три пакети: “Стандарт”, “Преміум” та “VIP”. Вони відрізняються вартістю та програмою. Адміністратор автошколи допоможе обрати більш підходящий для Вас.

Оплата за навчання в Taurus school може бути повною (зі знижкою) або частинами. При цьому Ви отримуєте фіксовану вартість курсів.