Уроки водіння для жінок

Профі
  • 10 уроків
Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Дівчина, яка впевнено керує автомобілем у щільному транспортному потоці, сьогодні абсолютно така ж норма, як і водій чоловік. Чому уроки водіння для жінок повинні мати низку особливостей? Де можна записатись на жіночі курси водіння в Києві?

Уроки водіння автомобіля для жінок: у чому особливість

Як тільки не називали відважних леді, що сидять на місці водія. Однак наростаючий темп сучасного життя довів: навіть за присутності одного транспортного засобу в сім’ї, наявність у дружини (мами чи доньки) посвідчення водія значно полегшує життя, легко вирішуючи безліч побутових проблем. Більше того, багато експертів вважають, що представниці прекрасної статі ведуть автомобіль дуже уважно і акуратно, значно рідше порушують правила і не виявляють невиправданого ризику.

Залишається лише одна проблема – підібрати відповідне курси / уроки водіння, на яких леді швидко та міцно засвоїть необхідні навички, навчиться:

• співвідносити ситуацію на дорозі та свої дії;
  • відчувати габарити автомобіля та тримати необхідну дистанцію з іншими транспортними засобами;
  • впевнено керувати автомобілем, їздити акуратно та безаварійно.

Цілком очевидно, що вимоги до жінки-водія нічим не відрізняються від звичайних, обмежених Правилами дорожнього руху. Саме тому наша автошкола пропонує уроки для жінок, курс навчання за стандартною програмою.

Наші уроки водіння у Києві для жінок та дівчат проходять з урахуванням особливостей жіночої психології, особливостей сприйняття та орієнтування у просторі. У чому тоді різниця?

• Багато дівчат трохи гірше орієнтуються в просторі — для набуття тих самих навичок, їм доведеться витратити трохи більше часу. Наші курси водіння для жінок передбачають таку можливість.
  • Представниці прекрасної статі часто демонструють більш високу емоційність, тенденцію впадати в паніку у складній чи незвичайній ситуації — інструктор, який проводить уроки водіння для жінок, має бути тактовним та терплячим.
  • Через переконання в суспільстві переконання про неспроможність жінок у ролі водія, багато жінок, невпевнені в собі, схильні нервувати з будь-якого приводу. Навчання в нашій школі позбавить страхів і допоможе знайти впевненість у собі та своїх діях.

Що ми пропонуємо на уроках для дівчат

Наша автошкола проводить курси водіння в Києві, на які можуть записатися не тільки початківці-водії, але й автоледі, які мають досвід керування транспортним засобом, щоб освіжити або вдосконалити свої навички. Наші інструктори, які працюють із жіночою аудиторією:

• мають не лише солідний водійський стаж, а й досвід роботи інструктором;
  • терплячі, ввічливі та тактовні, готові до емоційних реакцій учениць під час уроків;
  • завжди налаштовані на успіх, допоможуть дівчині повірити у свої сили та здібності;
  • легко і зрозуміло пояснять виконання навіть найскладніших прийомів — розворотів, їзди заднім ходом або паралельного паркування.

Наші курси водіння для жінок — це висока якість послуг у поєднанні з демократичними цінами. Щоб записатися до нашої школи водіння, скористайтесь інформацією на нашому сайті.