Спортивне водіння

Профі
  • 10 уроків
Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Якщо Ви хочете навчитися керувати автомобілем в екстремальних ситуаціях, освоїти техніку водіння в нестандартних умовах, тоді рекомендуємо записатися на курси спортивного керування автошколою Taurus school. За 7 років успішної роботи школа “Таурус” має філії у різних районах столиці. Головна перевага автошколи – відмінне співвідношення ціни-якості, кваліфіковані викладачі та гнучкий графік занять.

Уроки спортивного водіння в Taurus school

Курси спортивного водіння підійдуть досвідченим водіям, які хочуть удосконалити свої навички та навчитися керувати машиною у нестандартних ситуаціях на дорозі. В автошколі “Таурус” уроки викладають досвідчені інструктори з високим рівнем кваліфікації. Заняття відбуваються на спеціалізованому майданчику автодрому.

Під час навчання Ви навчитеся:

• швидкісному та комбінованому рулінню;
  • підтримувати стійкість та не втрачати керування авто у складних дорожніх ситуаціях;
  • координації руху при швидкісній їзді;
  • маневрування автомобілем у нестандартних ситуаціях;
  • технікам об’їзду перешкод;
  • відчувати габарити автомобіля та багато іншого.

Курс спортивного водіння проходить автомобілем учня, або машиною автошколи. Taurus school має власний автопарк, який складається з 12 іномарок на автоматі та механіці.

Переваги навчання у Taurus school

В автошколі “Таурус” створено найкращі умови для уроків спортивного водіння автомобіля.

1. Викладають досвідчені інструктори та вчителі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
  2. Матеріал подають у цікавій формі, з прикладами, відповідають на запитання студентів, зупиняють увагу на проблемних моментах.
  3. Для якісних уроків в автошколі обладнано сучасний автодром з усім необхідним для спортивного водіння.
  4. Вартість курсів фіксована. Є можливість повної оплати зі знижкою, або внесення кількох платежів.
  5. Філії автошколи Taurus school є у різних районах Києва поряд зі станціями метро.
  6. Регулярно проходять набори на навчання у денний, вечірній час. Уроки відбуваються у будні та вихідні дні.

Щоб записатися на курси у Києві, залиште свою заявку на сайті Taurus school. Адміністратор зв’яжеться із Вами для уточнення подальших деталей.