Медична довідка для автошколи

Обмежену кількість місць Ми набираємо до 15 осіб у групу

• 11 Днів

Сертифікат

Не знаєте, який зробити подарунок? Ви можете придбати подарунковий сертифікат на повний курс навчання, або ж на суму 1000 грн., 5000 грн., 10000 грн. Сертифікат послужить чудовим подарунком для будь-якої людини, яка бажає отримати посвідчення водія!

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»

• Відкрили ще 6 нових філій

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Чи плануєте пройти навчання в автошколі та отримати права? Тоді рекомендуємо Вам наперед зібрати необхідні документи та отримати медичну довідку, адже цей процес займає тривалий час. Після збору документів та отримання медичної довідки для автошколи, необхідно вибрати якісні курси водіння. Однією з найкращих автошкіл у Києві є Taurus school. За 7 років успішної роботи автошкола отримала безліч позитивних відгуків від студентів, має філії у різних районах Києва, надає високий рівень знань та лише актуальну інформацію за авторськими програмами навчання.

Медична довідка для курсів водіння

Для проходження курсів та здачі на права необхідна медична довідка (форма 083/о). Її отримання іноді займає багато часу, тому ми поділимося з Вами порадами, які допоможуть прискорити цей процес. Щоб отримати медичну довідку для автошколи необхідно мати:

• Щоб отримати медичну довідку для автошколи необхідно мати:
  • 2 фото (розмір 3 на 4);
  • документ від психіатра та нарколога;
  • картка для поліклініки.

Отримання медичної довідки для курсів водіння може зайняти від кількох годин до кількох днів. Враховуйте цей факт під час підготовки до проходження курсів.

Яких лікарів необхідно пройти

Приклад медичного документа для автошколи можна знайти в інтернеті. Він необхідний для курсів водіння та подальших іспитів на права. Зразок медичної довідки для автошколи – форма 083/о. Є загальний перелік фахівців та аналізів, які необхідно пройти у будь-якій поліклініці.

Для отримання медичного документа потрібно пройти обстеження у таких фахівців:

• терапевт (видасть направлення до інших фахівців та випише перелік аналізів);
  • хірург;
  • офтальмолог;
  • отоларинголог;
  • невропатолог (може приймати в окремому корпусі).

Крім проходження лікарів, терапевт також призначить перелік аналізів, які необхідно здати, та флюорографію.

Тонкощі отримання медичного документа для курсів водіння

Якщо Ви хочете отримати медичну довідку в максимально стислий термін – займіться цим заздалегідь та врахуйте кілька нюансів.

• Насамперед Вам потрібно потрапити до терапевта, який видасть направлення на аналізи.
  • Аналізи потрібно здати у першій половині дня. Тому запишіться до терапевта якомога раніше, щоб встигнути здати всі аналізи в один день.
  • У деяких поліклініках не всі фахівці перебувають у одному приміщенні. Часто психіатри та наркологи приймають пацієнтів в інших корпусах, розташованих у різних частинах міста.
  • При отриманні медичної довідки для автошколи також вивчіть графік роботи лікарів. Вони можуть приймати вранці, в обід чи ввечері. Щоб прискорити процес, заздалегідь сплануйте свій графік відвідування.