Про автошколу Таурус

Про школу

Основне завдання автошколи Таурус в Києві – надання максимально об’ємних теоретичних
знань про принципи дорожнього руху та навчання базовим навичкам водіння. ми розробляємо
індивідуальні практичні заняття, під час лекцій з теорії розглядаються не тільки
найбільш типові, але і нестандартні ситуації. Наш колектив автошколи в Києві включає 15
викладачів, які систематично проходять курси підвищення кваліфікації, мають великий
педагогічний досвід. Для більшої зручності наших учнів аудиторії автошколи Таурус знаходяться в
3-х районах Києва в пішої доступності від станцій метро.

• 3570 щасливих
    випускників
  • 142800 годин
  • 12 навчальних
  • 7 років навчаємо
    водінню
  • 15 уважних
    викладачів
  • 87 здали іспит
    з першого разу

Історія школи

• Автошкола Таурус була заснована 7 років тому, і за такий невеликий період ми виросли з невеликої школи водіння в одну з найбільших автошкіл Києва з філіями в декількох районах (Позняки, Оболонь, Дарниця). Нашою кінцевою метою було реформування застарілої системи навчання водінню. І завдяки особистому досвіду викладачів і інноваційним рішенням ми змогли створити необхідний мінімум для розвитку автошколи і зручності наших студентів. Сьогодні автошкола Таурус – розвивається профільне навчальний заклад Києва, що охоплює кілька підрозділів.
  • За рахунок постійного підвищення кваліфікації викладачів і інструкторів автошколи в Києві, ми не тільки крокуємо в ногу з часом, відповідаючи актуальним тенденціям, але також вміємо знаходити контакт з будь-яким учнем. Інтерактивний формат навчання в автошколі Києва також спрощує цей процес і робить його більш пізнавальним. За роки роботи ми випустили понад 3500 студентів, при цьому 87% з них змогли скласти іспит з водіння з першого разу. На даний момент автопарк автошколи в Києві складається з 12 навчальних машин на “механіці” і автоматичній коробці передач. Це сучасні, повністю справні і безпечні автомобілі, регулярно проходять техогляд.

Команда школи

Тарас Лєтніков

директор Taurus school, автолюбитель

Знає про автомобілі все вздовж і впоперек. Кардинально змінює погляди на навчання в автошколах, що засновані на сучасних принципах викладання.

Тая Шишченко

адміністратор філії на Позняках

Приймає документи, формує групи, проводить внутрішні іспити. Знає все про всіх і завжди готова допомогти кожному, тому не бере лікарняний і не ходить у відпустку.

Ірина Щербакова

куратор школи

Супроводжує на всіх етапах навчання, проводить підготовку груп до здачі іспитів в ТСЦ і просто хороша людина. Впевнена, що здати теорію і водіння реально з першого разу.

Костянтин Єгоров

викладач, практик-теоретик

Нічому в житті не дивується завдяки 15-річному стажу професійного водіння. Два місяці буде перетворювати звичайних пішоходів в автолюбителів. Чи не перестає нагадувати, що зелений колір світлофора зеленішою не буде.

Юлія Рябчун

навчає водінню

Євген Шевченко

мото-інструктор

Живе на швидкості 200 км / год. Набагато впевненіше почуває себе на 2 колесах. Знає про мотоциклах практично всі і готовий ділитися цінним досвідом. Взимку у нього завжди депресія.

Василь Мовчан

викладач по медицині

Професіоналізм і відповідальність нашого викладача з надання першої медичної допомоги підтверджує маса позитивних відгуків. Завжди знаходить спільну мову з курсантами. Розповість, як надати медичну допомогу в самих екстремальних ситуаціях.

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»