Подарунковий сертифікат на курс водіння мотоцикла

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Ваш родич або близька людина нещодавно став щасливим володарем новенького, блискучого хромованими деталями, мотоцикла? Подарунковий сертифікат на курс водіння мотоцикла в Києві – найкращий подарунок, який буде корисний початківцю прихильникові цього, досить небезпечного, хоча і неймовірно популярного транспорту. Чому ми вважаємо уроки водіння мотоцикла відмінним подарунком? У чому переваги таких уроків в нашій автошколі?

Подарунковий сертифікат на курс: для кого актуально?

Мотоцикл – саме той вид транспорту, який викликає, найяскравіші, хоча і діаметрально протилежні емоції. Для кого-то він стає втіленням драйву, найкращою можливістю насолодитися відчуттям свободи. А його компактність і маневреність дозволяють легше долати пробки і затори на дорогах – незмінні супутники життя в мегаполісі.

Однак, не можна заперечувати: водіння мотоцикла навіть для досвідченого водія вимагає спеціальної, і дуже грунтовної підготовки! Варто лише уявити, наскільки вище небезпека цього транспортного порівняно з автомобілем:

на нерівній, слизькій або мокрій дорозі;
в умовах поганої видимості;
в темний час доби;
при виконанні складного маневру.

Єдиний доступний спосіб мінімізувати потенційну небезпеку для мотоцикліста – глибоке вивчення всіх премудростей і нюансів водіння двоколісного транспорту під керівництвом досвідченого і уважного інструктора. Саме тому подарунковий сертифікат на курс навчання на базі нашої автошколи в Києві – чи не найкращий подарунок для прихильників цього виду транспорту.

Є й інший нюанс, який слід взяти до уваги: ​​існує колосальна різниця між самостійним, багато в чому інтуїтивним навчанням і професійно вибудуваної системою отримання необхідних навичок. Оцінити різницю простіше на практиці, отримавши урок водіння мотоцикла в подарунок.

У чому плюси уроків?

Де краще здобувати навички безпечної їзди, вміння не тільки триматися в сідлі, а й виконувати найскладніші маневри в будь-яких умовах, не створюючи небезпечної ситуації на дорозі? Оптимальним варіантом стануть заняття під керівництвом досвідченого інструктора нашої мотошколи!

Особа, яка отримала подарунковий сертифікат на курс навчання:

має можливість приступити до занять в будь-який зручний час – приурочити початок навчання до літнього сезону, відпустки або канікул;
отримує можливість вивчити всі премудрості і навички безпечної їзди на мотоциклі як в місті, так на заміських автошляхах;
використовуючи можливості подарункового сертифіката на курс з водіння мотоцикла, може вибрати найбільш зручний час для проведення занять – ранок, день або вечір, вихідні або будні;
відпрацьовує необхідні навички в найбільш комфортних і безпечних умовах по старанно розробленій програмі.

Наша автошкола пропонує купити подарунковий сертифікат на курс навчання водінню мотоцикла, щоб найбільш ефективно подбати про безпеку близької вам людини. Ніщо не може бути більш переконливим аргументом, ніж урок водіння мотоцикла, отриманий в подарунок!

Залишилися питання? Для отримання більш детальної інформації про можливості придбання подарункового сертифіката на курс скористайтеся опцією «зворотний дзвінок» – ми неодмінно вам передзвонимо!