Подарункові сертифікати

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Шукаєте кращий спосіб зробити незабутній подарунок, який, безсумнівно, порадує дорогого вам людини – і одночасно дозволить подбати про його безпеку на дорозі? Купуйте подарунковий сертифікат на курс екстремального водіння!

Для кого актуальний курс?

Перш за все, внесемо ясність: курс екстремального водіння в Києві, подарунковий сертифікат на який ви можете придбати в нашій автошколі – це в найменшій мірі карколомні трюки, «поліцейські розвороти» і гонки на шаленій швидкості. Сьогодні під екстремальним водінням найчастіше мають на увазі відточену вміння віртуозного управління транспортним засобом в найскладніших умовах: на слизькій чи мокрій дорозі, в умовах щільного потоку автомобілів або при поганій видимості. Таким чином, сертифікат на курси екстремального водіння – відмінна можливість вражати і вдосконалити водійські навички, навчитися відчувати автомобіль, не панікувати, якщо виникла необхідність здійснити поїздку в складних погодних умовах або не найкращою дороги, з величезною кількістю ям і вибоїн – і того, і іншого з надлишком знайдеться в будь-якому з міст нашої країни.

Ми абсолютно переконані урок екстремального водіння в Києві – чи не найкращий подарунок для будь-якого водія: удосконалювати майстерність потрібно постійно! Легко впоратися занесенням або знесенням автомобіля, обертанням або екстреним об’їздом перешкоди – всього цього навчать на курсах екстрим водіння. І ці вміння будуть корисні абсолютно будь-якому автомобілісту – наприклад, в умовах ожеледиці, при спробі уникнути зіткнення з раптово з’явилися на дорозі пішоходом.

Однак, є й інший аспект, про який не варто забувати. Це боязкі, панікуючі автомобілісти, відмінно засвоїли теорію, але втрачаються при будь-якій складній ситуації. Курс екстремального водіння, сертифікат на який ви можете замовити в нашій автошколі, допоможе набути впевненості за кермом, стати відмінним водієм, отримувати особливе задоволення від керування транспортним засобом навіть в складних умовах.

Що ми пропонуємо?

Вирішили придбати сертифікат на уроки екстремального водіння в Києві, в подарунок для близької людини? Наша автошкола забезпечить:

проведення індивідуальних занять під керівництвом досвідченого інструктора;
безпечне навчання в умовах спеціально облаштованих майданчиків;
великий парк іномарок з автоматичною або механічною коробкою передач;
можливість проведення занять в найбільш зручний час.

Курс навчання екстремального водіння, (подарунковий сертифікат для його оплати ви можете замовити на нашому сайті) дозволить навчитися:

впевнено керувати транспортним засобом в найскладніших і нестандартних умовах;
розгортатися на місці;
безпечно вести автомобіль на високих швидкостях;
виробляти швидкісні повороти і складні маневри;
здійснювати гальмування різними способами;
виробляти парковку за умови обмеженого простору.

Давно мріяли про кращий подарунок для близької людини? Урок екстремального водіння в Києві, одержаний в подарунок, стане незабутнім враженням, дозволить оцінити всі переваги нашої автошколи і допоможе підвищити рівень водійської майстерності.

Залишилися питання? Скористайтеся опцією «зворотний дзвінок», щоб отримати найбільш повну інформацію і замовити подарунковий сертифікат за оптимальною ціною.