Уроки для початківців

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Якщо Ви шукаєте хорошу автошколу в Києві, де зможете отримати якісне навчання для початківців з нуля? Тоді двері Taurus school відкриті для Вас! Уроки водіння для початківців тут викладають кваліфіковані інструктори, а теоретичні заняття проходять по ефективних програмах від педагогів автошколи. Викладачі в Taurus school роблять заняття цікавими і продуктивними.

Програма навчання для початківців в Taurus school

Перші уроки водіння для початківців з нуля проходять під чуйним керівництвом досвідчених інструкторів. Перш ніж сісти за кермо, студенти вивчають теоретичний курс. Заняття проходять в аудиторіях з гарні ремонтом по авторських програмах. Під час теоретичних занять Ви будете вивчати:

правила дорожнього руху;
базові навички керування автомобілем;
структуру транспортного засобу;
правила надання першої допомоги при ДТП.

Перший урок водіння для початківців з нуля пройде на спеціально облаштованому майданчику. Ви освоїте базові навички поводження з машиною: як заводити автомобіль, налаштовувати дзеркала, рушати з місця, гальмує, повертати. Далі уроки водіння для початківців з нуля будуть проходити на дорогах міста. Ви навчитеся маневрувати на дорогах, здавати задом, правильно паркуватися.

Курс водіння для новачків: ціна навчання

Уроки водіння для новачків в автошколі Taurus school допомагають з нуля навчиться керувати автомобілем і впевнено почувати себе на дорогах. Для комфорту студентів, в автошколі “Таурус” є три програми на різний бюджет.

Стандарт. Базовий пакет, в який входять теоретичні заняття в аудиторіях і практичні уроки водіння для новачків з інструктором.
Преміум. Більш поглиблений курс для навчання з нуля. В програму входять не тільки заняття теорії і практики, а також закриті лекції, які можна подивитися в будь-який час.
VIP. Приватні уроки водіння для новачків. Проходять з кваліфікованим педагогами на іномарках з механічною або автоматичною коробкою передач.
Переваги Taurus school

Уроки водіння для початківців – це завжди хвилююче і відповідально. Щоб навчання з нуля пройшло максимально гладко й ефективно, вибирайте надійну автошколу. За 7 років роботи Taurus school отримала безліч позитивних відгуків від випускників. Основні переваги автошколи:

кваліфіковані педагоги та досвідчені інструктори;
авторські програми навчання;
власний автопарк з 12 машин іноземних марок;
зручний графік занять, можливість відвідувати денні або вечірні уроки;
3 пакети навчання на будь-який бюджет.