Медична довідка для автошколи

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Чи плануєте пройти навчання в автошколі і отримати права? Тоді рекомендуємо Вам заздалегідь зібрати необхідні документи і отримати медичну довідку, адже цей процес займає тривалий час. Після збору документів і отримання мед довідки для автошколи, необхідно вибрати якісні курси водіння. Однією з кращих автошкіл в Києві є Taurus school. За 7 років успішної роботи автошкола отримала безліч позитивних відгуків від студентів, має філії в різних районах Києва, надає високий рівень знань і тільки актуальну інформацію за авторськими програмами навчання.

Медична довідка для курсів водіння

Для проходження курсів і здачі на права необхідна мед довідка (форма 083 / о). Її отримання іноді займає чимало часу, тому ми поділимося з Вами порадами, які допоможуть прискорити цей процес. Щоб отримати мед довідку для автошколи необхідно мати:

документ, що підтверджує особу (паспорт);
2 фото (розмір 3 на 4);
документ від психіатра і нарколога;
картка для поліклініки.

Отримання мед довідки для курсів водіння може зайняти від декількох годин до декількох днів. Враховуйте цей факт при підготовці до проходження курсів.

Яких лікарів необхідно пройти

Приклад мед документа для автошколи можна знайти в інтернеті. Він необхідний для курсів водіння і подальших іспитів на права. Зразок мед довідки для автошколи – форма 083 / о. Є загальний перелік фахівців та аналізів, які необхідно пройти в будь-якій поліклініці.

Для отримання мед документа потрібно пройти обстеження у таких фахівців:

терапевт (видасть направлення до решти фахівцям і випише перелік аналізів);
хірург;
офтальмолог;
отоларинголог;
невропатолог (може приймати в окремому корпусі).

Крім проходження лікарів, терапевт також призначить перелік аналізів, які необхідно здати, і флюорографію.

Тонкощі отримання мед документа для курсів водіння

Якщо Ви хочете отримати медичну довідку в максимально стислі терміни – займіться цим заздалегідь і врахуйте кілька нюансів.

Перш за все Вам потрібно потрапити до терапевта, який видасть направлення на аналізи.
Аналізи потрібно здати в першій половині дня. Тому запишіться до терапевта якомога раніше, щоб встигнути здати всі аналізи в один день.
У деяких поліклініках не всі фахівці знаходяться в одному приміщенні. Часто психіатри і наркологи приймають пацієнтів в інших корпусах, розташованих в різних частинах міста.
При отриманні мед довідки для автошколи також вивчіть графік роботи лікарів. Вони можуть приймати вранці, в обід або ввечері. Щоб прискорити процес, заздалегідь сплануйте свій графік відвідування.