Курси водіння мотоцикла і приватні уроки

Отримай права за 2 місяці!

ВНЕСІТЬ СВОЇ ДАНІ, щоб зайняти місце в групі

Обмежена кількість місць Ми набираємо до 15 осіб в групу

Підвищення цін через

  • 11 Діб

  • 11 Годин

  • 11 Хвилин

  • 11 Cекунд
Ви ще не з нами? Приєднуйтесь
більше інформації і відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися в наших соц.сетях
4.000+ однодумців
70 годин прямих ефірів
1.000+ коментарів
Соц сети Таурус
    Кожен день в соц. мережах ми публікуємо
  • Реальні відгуки учнів
  • Цікаві статті
  • Новини в світі ПДР
  • Щосереди "Прямий ефір" - новини
ШУКАТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮНезважаючи на те, що найпопулярнішим засобом пересування сьогодні є автомобіль, багато хто мріє навчитися їздити на мотоциклі. Цей транспорт більш складний в управлінні, але дарує незрівнянне відчуття свободи і швидкості. Кращі курси водіння мотоцикла в Києві викладають в автошколі Taurus School. Приватні уроки проходять з досвідченими інструкторами з унікальним програмам навчання.

Програма курсів водіння мотоцикла в Taurus School
В автошколі “Таурус” можна пройти курс водіння мотоцикла з нуля. Ефективні програми навчання розроблені викладачами Taurus School. Курс складається з теоретичної та практичної частини. Перш ніж сісти за кермо, студентам необхідно вивчити ПДД, ознайомитися з будовою мотоцикла, дізнатися про основні елементи управління, придбати необхідну екіпіровку для безпечних занять (шолом, черевики, рукавички, куртка, наколінники).

На практичних уроках з інструктором Ви навчитеся:

Знімати транспорт з підніжки. Якщо Ви ніколи не керували мототранспортом, на курсах водіння Вас навчать як зробити це акуратно і не допустити падіння транспортного засобу.
Сідає в сідло і шукати баланс. Щоб навчитися водити мототранспорт, необхідно відчути його центр ваги і знайти баланс. Інструктор розповість як краще це зробити новачкові, а також покаже як правильно сідати в сідло з першого разу.
Рушати з місця. На приватних уроках Ви освоїте основні прийоми як плавно заводити мотоцикл, щоб мотор не заглох, а транспортний засіб не завалилося на бік разом з Вами.
Повертати і гальмувати. Уроки водіння проходять на спеціалізованій майданчику автошколи, де Ви зможете спокійно навчиться всім технікам управління мотоцикла.
Курси водіння мотоцикла в автошколі “Таурус”: переваги
Досвідчені викладачі та інструктора, які щороку проходять підвищення кваліфікації і надають своїм студентам лише актуальну інформацію.
Філії автошколи Taurus School є в різних районах Києва, поруч зі станціями метро. Ви зможете вибрати найближчу до будинку або роботи.
Приватні уроки водіння проходять в супроводі досвідченого інструктора на транспорті автошколи або студента. Така форма навчання більш ефективна ніж уроки в групі.
Курси водіння в Taurus School проходять в денний, вечірній час, в будні і вихідні дні. Такий гнучкий графік дозволяє легко поєднувати роботу з навчанням.