Контраварійне водіння

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

З кожним роком все більшою популярністю користуються курси контраварійного водіння. Це пояснюється тим, що кількість автомобілів на дорогах зростає, як і кількість ДТП. Щоб цього уникнути, потрібно вміти впевнено водити машину і не втрачати управління в складних дорожніх ситуаціях.

Курси контраварійного водіння в Taurus School

Якщо Ви хочете поліпшити свої навички водіння і навчитися керувати автомобілем в нестандартних ситуаціях на дорозі – тоді двері автошколи “Таурус” відкриті для Вас! В автошколі Taurus School викладають курси контраварійного водіння по ефективним програмам від досвідчених інструкторів. Викладачі використовують сучасні методики навчання, щоб надати студентам оптимальний рівень теоретичних знань і практичних навичок.

Курси антиаварійне водіння в Києві підійдуть для досвідчених автомобілістів, які мають водійський стаж і вільно керують машиною. Програма занять складається з:

теоретичного блоку, на якому викладачі розкажуть про основні прийоми контраварійного керування машиною;
управління кермом: постановка рук під час їжі, різких поворотів, гальмування;
відпрацювання кількох видів гальмування;
поліцейський розворот;
парковка та маневрування в обмеженому просторі.
Як записатися на курси безпечного водіння в Taurus School?

Серед великої різноманітності автошкіл в Києві однією з кращих в співвідношенні ціна-якість є Taurus School. Тут можна пройти ефективні курси контраварійного водіння за доступною ціною. Вартість занять фіксована.

Записатися на курси контраварійного керування автомобілем можна на сайті. Для цього залиште свою заявку, з Вами зв’яжеться менеджер і проконсультує з усіх питань. Ви зможете підібрати зручні дати і час для уроків з інструктором.

Чому варто вибрати Taurus School?
Професійні педагоги, які щороку підвищують свою кваліфікацію.
Авторські програми навчання, куди входить максимум корисної та актуальної інформації.
Можливість навчання в денний, обідній, вечірній час, в будні і вихідні дні.
Філії автошколи знаходяться в різних районах Києва, поруч зі станціями метро.
Досвідчені інструктори проявляють особливий підходячи до студентів, відповідають на всі питання, подають інформацію в зрозумілій і цікавій формі.
Уроки контраварійного водіння проходять на спеціалізованій майданчику автошколи.