Інструктор з водіння мотоцикла

Хочете навчитися їздити на мототранспорті і впевнено почувати себе за кермом? Тоді Вам потрібен інструктор з водіння мотоцикла в Києві. Якісні курси водіння мотоцикла викладають в автошколі Taurus School. Ви зможете вибрати зручний графік навчання в будні або вихідні дні, і відвідувати один з філій Taurus School в зручному районі Києва.

Курси водіння мотоцикла з інструктором в Taurus School

Головна мета уроків водіння в Taurus School – сформувати у студентів навички правильного і безпечного управління мотоциклом. Заняття викладає досвідчений інструктор з водіння з великим водійським стажем. Спочатку студенти проходять теоретичний блок:

вивчають ПДР;
розбирають технічні характеристики і структуру транспортного засобу;
знайомляться з принципами роботи;
дізнаються з якими неполадками стикаються водії і як їх можна усунути.

Практична частина занять проходить на спеціалізованій майданчику автошколи, де створені всі умови для навчання з нуля. Інструктор покаже і розповість Вам як правильно знімати мотоцикл з підніжки, сідає за кермо, тримати баланс, рушати з місця, повертати, гальмувати, правильно прогнозувати траєкторію руху, управляти зчепленням і багато іншого.

Водіння мотоцикла вимагає від водія високої концентрації і уважності. На практичних уроках весь матеріал подають від простого до складного. Це сприяє швидкому запам’ятовуванню і систематизації знань.

Переваги уроків з інструктором в Taurus School

Кваліфікований інструктор з водіння мотоцикла в автошколі “Таурус” проявляє особливий підхід до кожного студента. Всю інформацію підносить в зрозумілій формі, наводить приклади, відповідає на всі питання студента. Заняття проходять на спеціалізованій майданчику автошколи “Таурус”, де є все необхідне для практичних уроків з нуля.

В автошколі викладають за затвердженими програмами, що розроблені викладачами Taurus School. Ви отримаєте великий багаж корисних знань і лише актуальну інформацію від інструкторів.

Як записатися на водіння мотоцикла з інструктором?

Для запису залиште заявку на сайті, з Вами зв’яжеться менеджер і уточнить всі деталі. Ви зможете вибрати зручний графік занять (в будні або вихідні дні). Філії Taurus School розташовані в різних районах Києва, тому Ви зможете вибрати школу за зручним адресою.