Індивідуальні уроки

Профі
  • 10 уроків

• Засновник компанії Тарас Лєтніков почав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів здають іспит з першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» і отримання акредитації

• Отримали нагороду «Зірка якості»

Хочете навчитися водити авто з нуля, поліпшити свої навички водіння або сісти за кермо після довгої перерви? Тоді Вам потрібно записатися на приватні і додаткові уроки з водіння з індивідуальним інструктором в Taurus school. В автошколі “Таурус” можна записатися на приватні уроки в денний, вечірній час, в будні і вихідні дні.

Переваги приватних і додаткових уроків водіння в Taurus school

Приватні та додаткові уроки з водіння з індивідуальним інструктором – ідеальний варіант навчитися добре водити авто по дорогах Києва як новачкові, так і водієві з правами. Такий формат навчання більш ефективний, ніж заняття в групах.

Чому варто записатися на індивідуальні уроки в школу Taurus school?

Практичні заняття проходять з кваліфікованими інструкторами з досвідом водіння, які зможуть компетентно відповісти на Ваші питання, навчити Вас не тільки базовим навичкам, але і розповісти всі нюанси керування автомобілем.
Приватні та додаткові уроки проходять на Вашому автомобілі, або на машині автошколи. У Taurus school є власний автопарк з 12 іномарок на автоматі і механіці. Автомобілі регулярно проходять перевірки державними службами, тому відповідають всім стандартам.
Гнучкий графік занять, можливість навчання у вечірній час і у вихідні дозволить Вам легко поєднувати курси з роботою.
Філії автошколи Taurus school розташовані в різних районах Києва. Ви зможете проходити приватні і додаткові уроки з індивідуальним інструктором поруч з будинком або роботою.
За 7 років роботи, автошкола “Таурус” випустила понад 3,5 тисячі студентів. Після індивідуальних уроків водіння Ви станете впевненим водієм, зможете здати на права з першого разу і позбутися від страху перед керуванням авто.
Як записатися на індивідуальні курси водіння в Taurus school?

Щоб записатися на приватні і додаткові уроки з водіння з індивідуальним інструктором, залиште замовлення на сайті Taurus school. З вами зв’яжеться адміністратор і допоможе вибрати комфортний графік занять, розповість про всі переваги курсів і підбере для Вас оптимальний пакет навчання (Стандарт, Преміум, VIP).

В автошколі “Таурус” діє фіксована вартість приватних курсів. Для комфорту студентів є можливість оплати навчання частинами, або повної суми зі знижкою.