Автодроми Києва: список майданчиків ТСЦ (МРЕО) | Taurus School

Готуєтеся до іспиту в автошколі Таурус, давно мрієте отримати права, щоб упевнено і з задоволенням керувати автомобілем? Для того, щоб відпрацювати найскладніші прийоми водіння, недостатньо відвідувати теоретичні заняття та виїжджати з інструктором на міські вулиці – найімовірніше, ви вже почали підшукувати зручний, належно обладнаний автодром у Києві, де можна спокійно і без перешкод відшліфувати свої водійські навички. Як обрати найкращий автодром у Києві – поговоримо в цій статті.

Навіщо потрібні заняття на автодромі

Перш за все, варто розібратися, що саме потрібно автомобілісту-початківцю, а точніше – студенту автошколи (наприклад, автошколи Таурус, однієї з найпопулярніших у Києві). Дійсно, чи не краще всі необхідні елементи їзди та паркування вивчати безпосередньо на дорогах із незначною завантаженістю, в умовах “наближених до бойових”?

Спеціальний майданчик необхідний насамперед для відпрацювання навички з обмежених проїздів і подолання перешкод, уміння плавно рушати з місця, здійснювати різні розвороти і використовувати їзду заднім ходом. Якщо доводити до автоматизму ці навички в умовах міської вулиці, інструктор змушений буде концентрувати основну увагу, головним чином, на гарантуванні безпеки для інших учасників руху – а значить, у процесі заняття ваші шанси детально з’ясувати причини ваших помилок і недоліків у процесі навчальної їзди відносно невеликі.

Зазначимо, що, переходячи до практичних занять, важливо вибрати справді гарний, належним чином обладнаний, автодром у Києві. У цьому разі у вас будуть усі можливості для спокійного, зосередженого і безпечного відпрацювання всіх нюансів – проїзду обмеженого простору, гірок, переїздів, “вісімок” та інших важливих елементів водіння.

Саме тому, обираючи спеціалізований майданчик у Києві, є сенс врахувати всі нюанси – не тільки близькість автодрому до вашого будинку, а й наявність усіх необхідних елементів, необхідних для виконання навчальних вправ.

Типи автодромів Києва

Перш за все, важливо визначитися з предметом пошуку. Проблема в тому, що, ввівши в пошуковий рядок “автодром у Києві”, ви знайдете безліч різних об’єктів, які призначені дещо для інших цілей. Це можуть бути:

• Гоночні – спеціально обладнані майданчики, обладнані для проведення швидкісних заїздів. Вони характеризуються наявністю безлічі спеціальних пристосувань, що дають змогу проводити змагання серед любителів автоперегонів. На жаль, тут може не бути найпростіших і найпотрібніших об’єктів для водія-початківця.
  • Майданчики, які фактично є автокінотеатрами – цей атрибут американської культури тепер є і в нашій столиці, тут можна дивитися кіно просто з салону автомобіля. Це неймовірно мило і романтично, але, на жаль, знову не те, що потрібно.
  • Автодроми, що відносяться до конкретних організацій і сервісних центрів, можуть мати обмежений доступ, тож ви витратите чимало часу, придумуючи найзручніші моменти для занять.

Ретельно вивчивши автодроми Києва, ми раді поділитися з вами корисною інформацією про найкращі майданчики, де ви зможете з максимальною ефективністю доводити до досконалості ваші водійські навички.

Найкращі автодроми Києва

Пропонуємо вашій увазі кілька найбільш гідних об’єктів, які варто розглядати як зручний навчальний майданчик.

Автодром Сервісного центру №2 у Дарницькому районі, вул. Павла Усенка, 8

Безумовно, один із найкращих майданчиків для успішного набуття водійських навичок і підготовки до іспиту з водіння. Досить простора територія забезпечена необхідною розміткою, знаками, гіркою, а також іншими елементами, необхідними для ефективних занять. До “мінусів” цього автодрому можна зарахувати не лише необхідність оплачувати сеанс занять, а й доволі жорстке обмеження за часом – оскільки тривалість одного заїзду становить лише 30 хвилин.

Автодром Сервісного центру МВС на Перемоги, 20

Цей сучасний закритий автодром належить відносно недавно відкритому, найбільшому в країні сервісному центру МВС. Під час проектування було враховано всі необхідні тренувальні елементи, що забезпечують максимум комфорту та ефективності під час відпрацювання водійської майстерності. Є необхідні види розмітки та дорожніх знаків. Тут також можна скласти іспити з водіння. Поруч ви знайдете просторе, зручне паркування.

Автодром на вулиці Туполєва, 19 (Святошинський район)

Це один із найвідоміших автодромів у Києві, на якому встигли освоїти ази водійської майстерності та успішно скласти іспити тисячі киян. І тут вам також доведеться заплатити за в’їзд. Проте територія містить усі необхідні види розмітки, знаки та гірку, тож ви матимете чудову нагоду як слід попрактикуватися, особливо, якщо плануєте саме тут складати іспити.

Зрозуміло, сьогодні кожен має можливість практикуватися у водінні, обираючи найзручніші для себе місця. Чому ми запропонували звернути увагу на ці автодроми Києва? Усе дуже просто: саме тут ви можете скласти зовнішній іспит з водіння. Не будемо забувати, що багаторазово пройдений на заняттях маршрут, дасть змогу зменшити стрес і хвилювання, а значить, значною мірою підвищує ваші шанси скласти іспит з першого разу.