Про автошколу Таурус

Обмежену кількість місць Ми набираємо до 15 осіб у групу

• 11 Днів

Про школу

Основне завдання автошколи Таурус у Києві – надання максимально об’ємних теоретичних
знань про принципи дорожнього руху та навчання базовим навичкам водіння. Ми розробляємо
індивідуальні практичні заняття, під час лекцій з теорії розглядаються не лише
найбільш типові, а й нестандартні ситуації. Наш колектив автошколи у Києві систематично
проходить курси підвищення кваліфікації, мають великий
педагогічний досвід. Для більшої зручності наших учнів 15 філій автошколи Таурус перебувають у
різних районах Києва у пішій доступності від станцій метро.

Історія школи

• Автошколу Таурус було засновано 7 років тому, і за такий невеликий період ми виросли з невеликої школи водіння до однієї з найбільших автошкіл Києва з філіями у кількох районах (Позняки, Оболонь, Дарниця). Нашою кінцевою метою було реформування застарілої системи навчання водінню. І завдяки особистому досвіду викладачів та інноваційним рішенням ми змогли створити необхідний мінімум для розвитку автошколи та зручності наших студентів. Сьогодні автошкола Таурус – профільний навчальний заклад Києва, що охоплює кілька підрозділів.
  • За рахунок постійного підвищення кваліфікації викладачів та інструкторів автошколи, ми не тільки крокуємо в ногу з часом, відповідаючи актуальним тенденціям, але також вміємо знаходити контакт із будь-яким учнем. Інтерактивний формат навчання в автошколі Києва також спрощує цей процес та робить його більш пізнавальним. За роки роботи ми випустили понад 3500 студентів, при цьому 87% з них змогли скласти іспит з водіння з першого разу. На даний момент автопарк автошколи у Києві складається з 12 навчальних машин на «механіці» та автоматичній коробці передач. Це сучасні, повністю справні та безпечні автомобілі, які регулярно проходять техогляд.

• Засновник компанії Тарас Лєтніков розпочав кар’єру автоінструктора

• Розробили унікальну систему навчання, завдяки якій 87% наших учнів складають іспит із першого разу

• Офіційна реєстрація ТОВ «Таурус груп» та отримання акредитації

• Здобули нагороду «Зірка якості»