Інструктор з водіння мотоцикла

Обмежену кількість місць Ми набираємо до 15 осіб у групу

• 11 Днів

більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Новини у світі ПДР
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮ

Хочете навчитися їздити на мототранспорті та впевнено почуватися за кермом? Тоді Вам потрібний інструктор з водіння мотоцикла в Києві. Якісні курси водіння мотоцикла викладають в автошколі Taurus School. Ви зможете вибрати зручний графік навчання у будні чи вихідні дні, та відвідувати одну з філій Taurus School у зручному районі Києва.

Курси водіння мотоцикла з інструктором у Taurus School

Головна мета уроків водіння в Taurus School – сформувати у студентів навички правильного та безпечного керування мотоциклом. Заняття викладає досвідчений інструктор з водіння з великим водійським стажем. Спочатку студенти проходять теоретичний блок:

• вивчають ПДР;
  • розбирають технічні характеристики та структуру транспортного засобу;
  • знайомляться із принципами роботи;
  • дізнаються з якими неполадками стикаються водії та як їх можна усунути.

Практична частина занять проходить на спеціалізованому майданчику автошколи, де створено всі умови для навчання з нуля. Інструктор покаже та розповість Вам як правильно знімати мотоцикл з підніжки, сідати за кермо, тримати баланс, рушати з місця, повертати, гальмувати, правильно прогнозувати траєкторію руху, керувати зчепленням та багато іншого.

Водіння мотоцикла вимагає від водія високої концентрації та уважності. На практичних уроках весь матеріал подають від простого до складного. Це сприяє швидкому запам’ятовування та систематизації знань.

Переваги уроків з інструктором у Taurus School

Кваліфікований інструктор з водіння мотоцикла в автошколі “Таурус” проявляє особливий підхід до кожного студента. Всю інформацію подає у зрозумілій формі, наводить приклади, відповідає на всі запитання студента. Заняття проходять на спеціалізованому майданчику автошколи “Таурус”, де є все необхідне для практичних уроків з нуля.

В автошколі викладають за затвердженими програмами, розробленими викладачами Taurus School. Ви отримаєте великий багаж корисних знань та лише актуальну інформацію від інструкторів.

Як записатися на керування мотоциклом з інструктором?

Для запису залиште заявку на сайті, з Вами зв’яжеться менеджер та уточнить усі деталі. Ви зможете вибрати зручний графік занять (будні або вихідні дні). Філії Taurus School розташовані у різних районах Києва, тому Ви зможете обрати школу за зручною адресою.