Курси водіння мотоцикла та приватні уроки

Отримай права за 2 місяці!

ВНЕСІТЬ СВОЇ ДАНІ, щоб зайняти місце в групі

Будь ласка, введіть щонайменше 3 символи.

Будь ласка, введіть дійсний номер телефону у форматі +38 (012) 345-67-89.

Обмежену кількість місць Ми набираємо до 15 осіб у групу

Підвищення цін через

 • 11 Днів

 • 11 Годин

 • 11 Хвилин

 • 11 Cекунд
Ви ще не з нами? Приєднуйтесь
більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
4.000+ однодумців
70 годин прямих ефірів
1.000+ коментарів
Соц сети Таурус
  Щодня у соц. мережах ми публікуємо
 • Реальні відгуки учнів
 • Цікаві статті
 • Новини у світі ПДР
 • Щосереди "Прямий ефір" - новини
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮНезважаючи на те, що найпопулярнішим засобом пересування сьогодні є автомобіль, багато хто мріє навчитися їздити на мотоциклі. Цей транспорт складніший в управлінні, але дарує незрівнянне відчуття свободи та швидкості. Найкращі курси водіння мотоцикла у Києві викладають в автошколі Taurus School. Приватні уроки проходять із досвідченими інструкторами з унікальних програм навчання.

Програма курсів водіння мотоцикла в Taurus School

В автошколі “Таурус” можна пройти курс керування мотоциклом з нуля. Ефективні програми навчання розроблені викладачами Taurus School. Курс складається з теоретичної та практичної частини. Перш ніж сісти за кермо, студентам необхідно вивчити ПДР, ознайомитися з будовою мотоцикла, дізнатися про основні елементи керування, придбати необхідне екіпірування для безпечних занять (шолом, черевики, рукавички, куртка, наколінники).

На практичних уроках з інструктором Ви навчитеся:

 • Знімати транспорт із підніжки. Якщо Ви ніколи не керували мототранспортом, на курсах водіння Вас навчать, як зробити це акуратно і не допустити падіння транспортного засобу.
 • Сідати у сідло та шукати баланс. Щоб навчитися керувати мототранспортом, необхідно відчути його центр тяжіння і знайти баланс. Інструктор розповість як краще це зробити новачкові, а також покаже, як правильно сідати в сідло з першого разу.
 • Рушити з місця. На приватних уроках Ви освоїте основні прийоми, як плавно заводити мотоцикл, щоб мотор не заглух, а транспортний засіб не завалився на бік разом з Вами.
 • Повертати та гальмувати. Уроки керування проходять на спеціалізованому майданчику автошколи, де Ви зможете спокійно навчитися всім технікам керування мотоцикла.

Курси водіння мотоцикла в автошколі “Таурус”: переваги

 1. Досвідчені викладачі та інструктори, які щороку проходять підвищення кваліфікації та надають своїм студентам лише актуальну інформацію.
 2. Філії автошколи Taurus School є у різних районах Києва, поряд зі станціями метро. Ви зможете вибрати найближчу до будинку чи роботи.
 3. Приватні уроки водіння відбуваються у супроводі досвідченого інструктора на транспорті автошколи чи студента. Така форма навчання ефективніша ніж уроки групи.
 4. Курси водіння в Taurus School проходять у денний, вечірній час, у будні та вихідні дні. Такий гнучкий графік дозволяє легко поєднувати роботу з навчанням.