Мотошкола

Отримай права за 2 місяці!

ВНЕСІТЬ СВОЇ ДАНІ, щоб зайняти місце в групі

Будь ласка, введіть щонайменше 3 символи.

Будь ласка, введіть дійсний номер телефону у форматі +38 (012) 345-67-89.

Обмежену кількість місць Ми набираємо до 15 осіб у групу

Підвищення цін через

  • 11 Днів

  • 11 Годин

  • 11 Хвилин

  • 11 Cекунд
Ви ще не з нами? Приєднуйтесь
більше інформації та відповіді на всі ваші запитання можете дізнатися у наших соц.мережах
4.000+ однодумців
70 годин прямих ефірів
1.000+ коментарів
Соц сети Таурус
    Щодня у соц. мережах ми публікуємо
  • Реальні відгуки учнів
  • Цікаві статті
  • Новини у світі ПДР
  • Щосереди "Прямий ефір" - новини
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧУ ФІЛІЮОбов’язковий атрибут мегаполісу – постійні пробки на дорогах, що паралізують рух міста. Саме тому сьогодні багато автомобілістів рішуче пересідають з комфортабельного крісла водія за кермо мобільного і маневреного мотоцикла. Мотошкола Таурус (м. Київ) запрошує всіх бажаючих пройти курс навчання та підготуватися до іспиту на отримання посвідчення водія категорії А.

Переваги мотошколи “Таурус” у Києві

Живучи в епоху швидкостей, ми як ніколи раніше починаємо цінувати мобільність транспортного засобу. Втім, справа не тільки в пробках: для багатьох саме мотоцикл став свого роду викликом нудьги та рутині, банальності та буденності, можливістю відчути драйв та сплеск адреналіну.

Однак скористатися всіма перевагами мотоцикла, насолодитися швидкістю та драйвом ви можете виключно за наявності прав водія відповідної категорії «A1» або «A». Давно збиралися придбати та відшліфувати навички їзди на мотоциклі? Мотошкола Таурус у Києві запрошує всіх бажаючих пройти курс навчання — вже за два місяці ви будете готові успішно скласти іспит у МРЕВ та отримати права водія відповідної категорії.

Серед найважливіших переваг:

• відмінні умови для занять теорією та практикою водіння;

• курси підійдуть для досвідчених водіїв та навіть новачків;

• колектив досвідчених, кваліфікованих викладачів та інструкторів;

• застосування найпрогресивніших ефективних методик викладання;

• демократична вартість курсу навчання у мотошколі Таурус у Києві.

Не впевнені, що для складання іспиту в Києві вам потрібно відвідувати заняття? Ми готові навести аргументи на користь такого підходу.

Навіщо вам потрібно до мотошколи (Київ)

Цілком очевидно, що новачкові, який не має досвіду водіння, неможливо обійтися без занять у мотошколі. Безпечна експлуатація двоколісного транспорту можлива лише за умови чіткого знання правил дорожнього руху та володіння практичними навичками їзди на мотоциклі.

Однак, чи потрібно відвідувати заняття в мотошколі «Таурус» у Києві автомобілістам, які мають стаж водіння? На перший погляд, це може здатися необов’язковим, адже правила дорожнього руху (ПДР) для всіх однакові. Тим не менш, мотоциклістам слід добре засвоїти специфічні особливості, вимоги та обмеження, характерні для двоколісного транспорту, що стосуються швидкості, паркування, руху скутерів та мопедів, взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху.

Як записатися на курси

Вже визначились із вибором відповідних курсів? Мотошкола «Таурус» (м. Київ) пропонує не лише найефективнішу систему навчання, а й комфортні ціни на наші послуги.

Наскільки ефективне навчання у нашій школі? Для проходження курсу та підготовки до складання зовнішнього іспиту сервісному центрі та отримання посвідчення водія вам знадобиться близько двох місяців.

Детальніше про розцінки та тарифи Мотошколи «Таурус» у Києві, а також відгуки наших учнів ви знайдете на нашому сайті. Щоб записатися в нашу групу, обрати оптимальний час занять і дізнатися іншу корисну інформацію, зв’яжіться з нашим менеджером – ми обов’язково вам передзвонимо!